Roda JC-selectie seizoen 1998/1999 Igor Tomasic (14-12-1976), verdediger. aan. Op de selectie voor zinnen gezet. Tomasic bes snelheid en kan koppen a De Kroaat Igor Tomasic heeft zich sinds zijn komst naar Kerkrade la ten gelden als een spij kerharde verdediger, die geen duel uit de weg gaat. Het succes van het Kroatisch nationaal elftal spreekt hem ten zeerste dat team heeft hij al zijn chikt over een uitstekende s de beste. Gabor Torma (01- 08-1976), aanval ler. het voetbal. Met zijn sne kunst is hij al een aardig bal zijn tennis en auto's z Het nieuwe voetbaljaar wil Gabor Torma zich vooral bewijzen voor zichzelf, voor de club en voor zijn familie in Hong arije. Met Ronaldo als het grote voorbeeld wil de Hongaarse spits graag naar de top van leid, techniek en dribbel- ind op weg. Naast voef- i grote hobbies. Joos Valgaeren (03-03-1976), middenvelder. Alleen al de keuze en de toewijzing van het rug nummer 4 zegt al ge noeg van de ambities van joos Valgaeren. Vlak voor het einde van het afgelopen seizoen liep hij een zware blessure op. De middenvelder heeft nog een lange herstelperiode voor de boeg, maar hoopt in het tweede deel van het nieuwe voet baljaar zijn rentree te maken in Roda's eerste team. Regillio Vrede (18-01-1973), verdediger. De fysieke kracht van Re gillio Vrede heeft al me nig tegenstander aan den lijve ondervonden. De stevige rots in de branding in het hart van de Roda-defensie is het een tegen een-spel als het ware op het lange lijf geschreven. De mandekker denkt liever niet terug aan het moment dat hij in het seizoen 1996/1997 zijn bovenarm brak. Veel liever herinnert hij zich de winst van de Amstel Cup. lent op alle posities spe len. Het een tegen een spelen ligt hem wel. Hem is er veel aan gelegen een basisplaats in het eerste elftal af te dwingen. Hij wil graag laten zien wat hij allemaal in zijn mars heeft.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 11