De zaak van Sjaak Garrincha en het Ingenieurtje 'Tja, dat was wel even een tegen valler tegen PSV. Gelukkig was het nog niet voor de competitie, maari|| het is toch lekker wanneer je meteen een prijsje kunt pakken. Maar vandaag gaat het echt begin nen. Willem II is tegelijkertijd een moeilijke maar ook een mooie tegenstander. Met Co Adriaanse en natuurlijk Dennis Schulp loopt er toch weer wat Ajax-bloed in Tilburg rond, en deze mannen hoef je echt niet te motiveren, hoor. Willem II is echt een kwaaie voor Ajax. Verder is Co veel spelers kwijt geraakt, maar ze hebben ook goed ingekocht. Het is toch goed voor de competitie dat er wat sterke teams bijkomen. Dat is goed voor ons, want tegen sterke tegenstan ders kun je pas echt je klasse laten zien. Vorig seizoen was de wed strijd tegen Willem II een feest, met veel goals en de bekroning op het seizoen met het hijsen van de kampioensbanier. Het belangrijkste is dat de mensen tevreden naar huis gaan, en dan maar hopen dat er naast een over winning ook goed spel te zien is. Want het zijn er een hoop, hè? Ik geloof dat we een dikke 40.000 sei zoenkaarten hebben verkocht. Dat is een karrevracht vol! In de voorbereiding hebben we prettig gewerkt. Denemarken was een goed trainingskamp. Dat was vooral leuk voor de Denen, die weer even naar huis konden. Verder hebben we veel oefenpotjes gespeeld, en dan kun je winnen of verliezen. Over de nieuwe spelers zijn we erg tevreden. Gronkjter is helaas geblesseerd, maar die wordt snel weer beter. Wamberto is een man netje hoor. Ik noem hem altijd Garrincha, naar die grote Braziliaanse voetballer van jaren geleden. En verder hebben we natuurlijk Kinkladze. Die heeft volgens mij gewoon voetbal gestu deerd. Die noemen we het Ingenieurtje, omdat hij zo slim is met de bal. Daar gaan de mensen nog echt van genieten. We hebben er dan ook alle vertrouwen in dat het ook dit jaar weer goed gaat.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3