Waarde van Arena's verandert per vandaag! Brabant betekent voor Dennis Schulp ook veel veranderingen in zijn privé-leven. De blonde aanval ler vertrok uit Amsterdam om in Tilburg een nieuw huis te betrek ken. Voorlopig bevalt het leven in Tilburg de oud-Ajacied uitstekend. Schulp: 'Ik voelde meteen vanaf de eerste dag thuis bij Willem II. Tilburgers zijn vriendelijke mensen en het valt me op hoe behulpzaam de mensen zijn. Ik moet alleen nog even wachten op mijn meubels, maar met mijn bed en de spullen voor de keuken redden we het ook wel.' Schulp ziet als geen ander uit naar de confrontatie, al beseft hij terde ge dat het een moeilijke klus zal worden. 'Ajax uit is altijd een zware wedstrijd. Ze moeten voor eigen publiek gewoon altijd winnen en juist dan laten ze het mooiste voet bal zien. Toch zie ik uit naar de wedstrijd. Het is zeker voor mij een bijzondere ontmoeting. Spelen tegen je oude club is altijd leuk en Ajax zal altijd een speciale plek in mijn hart houden.' Vanaf zondag 23 augustus zal de waarde van 1 Arena niet meer 1,66 bedragen maar 0,50. Door deze wijziging verandert het aantal Arena's per Arena Card. Arena Card 10,00 Was (aantal Arena's) Wordt 6 20 Arena Card 25,00 15 50 Arena Card 50,00 30 100 Oude Cards blijven natuurlijk geldig en worden bij gebruik automa tisch op het nieuwe systeem ingesteld. Een voorbeeld: u heeft op 22 augustus '98 nog 4 Arena's op uw Card staan. Op 23 augustus zal het aantal Arena's automatisch veranderd zijn in 13 Arena's. Het resterende geldbedrag kan samen met een nieu we Card opgemaakt worden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 20