LupkanHen en bericht uit Barcelona 'Natuurlijk moeten we eet sl alle mensen feliciteren die hebben bij gedragen aan het behalen van de titel. Het is alweer de 27ste, maar het zijn er nooit genoeg. En elke keer is het toch weer anders, hè? De supporters hebben ons dit jaar ook wel weer heel erg goed gesteund. Zowel bij uit- als bij thuiswedstrijden, overal waren de echte fans wel weer aanwezig. Ik vind ook dat we de mensen van de ArenA moeten bedanken. Dat mogen we niet vergeten. Want zij hebben toch ook steeds voor ons klaar gestaan, of het nou 's och tends vroeg of diep in de nacht was. Petje af, ook voor die mensen hoor! We hebben de afgelopen weken al heel veel bedankjes gekregen. Wat heel leuk was, was het berichtje uit Barcelona van Louis van Gaal, Gerard van der Lem en Frans Hoek Toch mooi, dat die mensen daar nog aan ons denken. En zij hebben het ook geflikt, hè? Toch knap na al dat commentaar in het begin. En nu moeten we ook nog even het tweede niet vergeten. Want die zijn misschien maandag wel aan de beurt. Ze spelen om 19:30 uur op Sportpark De Toekomst tegen de reserves van AZ, en als ze die win nen, zijn ze kampioen. Weer een schaal erbij voor Ajax. En omdat we nu toch aan het feliciteren zijn, gaan we ook nog even bij de jeugd langs, want daar zijn ook al zo veel aan het winnen. Alsof het allemaal logisch is, de gewoonste zaak van de wereld. Maar nu is het voor ons zaak om de competitie zo goed mogelijk af te maken. Alles moeten we winnen, al is het maar voor de men sen die onze wedstrijden nog komen bezoeken. En dan nu nog de competitie, want vanaf 7 mei staat de beker centraal. Dus geen tijd meer voor rare lupkanisen meer richting de vliegtuigen, maar gewoon hard alle ballen dwars door het doel.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3