SROiTEN UIT... Eger STADION SPORTNIEU W S Eger is een bekende voetbalnaam in het Rotterdamse. Vraag maar na bij Xerxes, Excelsior en bij Sparta, 't Is ook een redelijk grote stad in het Noord oosten van Hongarije. Dit laatste weten we dankzij het Oudewaterse duo Ruud en José Boele. De broertjes Hans en Ruud die de toe rist liepen uit te hangen. Vlak erachter hobbelden de vrouwen en de kinderen. Godzijdank waren er veel van die gele vrienden met van die witte koppen. Om de drie a vier meter stond er een halve liter ijskoud klaar." Brieven Sportn Enfin toen Feyenoord vorig jaar zomer zijn open dag hield, schitterden de Boe letjes door afwezigheid. Ook de afscheidswedstrijd van Ronald Koeman ging aan hun neus voorbij. Dat ging met zoveel pijn in het hart gepaard, dat de heren der schepping even met de gedachten hebben gespeeld een dagje terug te keren naar Rotterdam. Maar dat stuitte op een veto van de kascom- missie. Lees de ladies Boele. '"t Was bloedheet daar in Hongarije", schrijven Ruud en José. "ik geef het je te doen, 32 graden. Ruud en José, die 'langs deze weg Adrie, Rob en Mario uit vak J veel over winningen toewensen, hebben tot slot nog een advies aan alle scheidsrechters in dit land. PS: "Die Coopertest is echt niet zo belangrijk hoor. Een gouden tip van onze kant: laat met grote regel maat de ogen goed nakijken. Trek ook eens een blauwe kaart. De blauwe kaart van help grensrechter, help me, ik twijfel" tekst en foto kunnen wor den gestuurd naar de redactie van Sta- ieuws, Siriusstraat 2, 2516 Dan komen ze erin. 32

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 34