D rj CAtiHrmaT \pr±n. Beterschap, Coen! Tel.: 070-3111222 MEETING THE CHALLENGE OF NATURE 23 STADION Als hij geblesseerd was, durfde Guus Brox het niet in de krant te laten zetten want dat scheelde al gauw 10.000 man publiek. Er werd gemonkeld dat als hij en voorzit ter Cor Kieboom alleen maar een klaver jasje op de middenstip zouden leggen, dat dat al voldoende was om bij Feye- noord de eerste ring te laten volstromen. O, heerlijke nostalgie. Wat was dat schrik ken toen Hans Kraay vorige week zondag in Studio Sport meldde dat Coen Moulijn een dag tevoren met een hartinfarct in het Gorkumse Beatrixziekenhuis was opgenomen. Het viel gelukkig mee. Het weerhield de man die van alle Feyenoorders de meeste duels met Ajax uitvocht er echter wèl van hier vandaag aanwezig te zijn. We wen sen de beste linksbuiten die Nederland ooit heeft gehad en die momenteel in het Dijkzigtziekenhuis ligt veel goeds en beterschap toe. Coen Moulijn (61) bezocht vorige week een door de 100-jarige amateurclub Uni- tas georganiseerd symposium. Omdat hij zich niet helemaal lekker voelde, verliet hij op eigen gelegenheid de zaal van hotel Gorinchem. Buiten gekomen werd hij onwel. Het was een geluk bij een ongeluk dat de clubarts van Unitas in de zaal zat. Deze, Reinier Venekamp, verleende meteen eer ste hulp. Nadat Moulijn was gereani- Lees verder op pagina 27 Veurse Achterweg 10 2264 SG Leidschendam Postbus 3006 2260 DA Leidschendam Fugro Milieu Consult heeft gekwalificeerd personeel, met veel ervaring op het gebied van bodemsanering. Hierdoor wordt per locatie een oplossing op maat ontworpen, waarbij rekening gehouden wordt met de milieunormen én met de toekomstige inrichting en het gebruik van de locatie. Hierdoor zal een kostbare ontgravingsvariant vaak achterwege blijven, als volstaan kan worden met een isolatievariant of een is-situ sanering.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 25