w STADION Zou er ergens ter wereld nog een trainer zijn die niet is ontsla gen? 8*5 Nu Wim Rijsber- gen weer bij FC Gronin gen 8*5 En dan te denken dat Willem hier nog kandi daat is geweest toen Haan weg moest i« Kijken of U weet hoe vaak Wimpie Rijs- bergen met Feyenoord tegen Ajax speelde ie Goed geraden, tien keer 8s Dean Gorré liep tij dens de training een spier- scheuring op en komt vandaag niet met Ajax uit tegen zijn oude club 1*5 Johan Cruijff zei vroeger altijd gekscherend van Jaap van Praag, dat hij hem nog nooit op een waarheid had kunnen betrap pen 8? Toen de pers Van Praag een keer vroeg waarom hij toch altijd jokte over zijn leeftijd zei hij: "Ik heb nog heel jonge kinderen. Ik vind het vervelend als de andere kinderen op school weten dat ze zo'n oude vader hebben." tfeï Maar zoon Michael kan er óók wat van 85 De voorzitter van Ajax zegde het 100-jarige Unitas toe mee te willen werken aan een symposium, maar stuurde toen puntje bij paaltje kwam jeugdop- leider Hans Wes terhof 85 Hijzelf zou ziek zijn, werd er gemeld 8'. Maar in het zelfde weekend werd hij door de NOS in beeld gebracht toen hij Ajax met de harde kern van de supporters in het Diekmanstadion stond aan te moedigen 8?' Het is Feyenoord en Rob Baan bittere ernst om met het schaduwteam te ontsnappen uit de reserve eerste divisie-B 85 Aan Chris Dekker is gevraagd of hij vol gend seizoen de coaching van het tweede wil gaan doen als mede dat van het beloftentearn e We hadden het in de vorige aflevering van Stadion Sport nieuws over Jesus Gil van Atletico Mardrid 8: Hij is nu ook door de Spaanse voetbal bond voor twee jaar geschorst 8f| Jesus leverde commentaar op de leiding tijdens de Madrileense derby Atletico - Real 8.' - Hij zei: "de aanwijzing van die scheidsrechter is een provocatie. Dood aan de heer sers! 'f;8s Jan D.Swart is gestopt met zijn sportcolumn in het Rotter dams Dagblad;fèE Da's verdomd jammer 85 Hij blijft in het RD nog wèl zijn niet- sportcolumn op zaterdag doen 85,; Wij als Rotter dammers zijn de hoofdredacteur van de Feye- noordkrant dankbaar voor alle gepeperde teksten waarop hij ons sinds mensenheugnis trakteerde 85 20

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 22