7 me het meest is bijgebleven is Scream. Dat vond ik wel een toppertje. Afkeer van Kapsones Internet Ik heb thuis geen internet. Ik hou wel veel van spel computers. Wat ga je doen met je eerste miljoen Al sla je me dood, dat zou ik nu echt nog niet we ten. Vakantieoord Ik heb niet echt een favoriet vakantieoord. Ik zou wel in de toekomst eens een keer naar Hawai wil len. Het lijkt mij fantastisch om daar naar toe te gaan. Aan welke wedstrijd bewaar je de beste herin nering? Aan de Amstel-Cupfinale met Roda |C tegen SC Heerenveen. Een fantastische overwinning van 5- 2 in een heerlijke ambiance. Welke wedstrijd had je nooit willen spelen Ik speelde eens met jong Oranje tegen Wit-Rusland In die wedstrijd scheurde ik de binnenband van m'n knie. Snel vergeten maar. Eerste indruk van PSV In een woord super. Het is natuurlijk fantastisch om voor een topclub te spelen Romantiek Ik kan wel romantisch zijn. Vraag maar aan Mirella hoe zich dat uit. Levensmotto Leef met de dag en maak er wat moois van. Waar mogen ze jouw voor wakker maken Laat mij lekker slapen zeg. Eindhoven Leuke stad Stappen Ik vind het leuk om eens met mijn vriendin op stap te gaan en ik vind het ook heel gezellig om eens met een paar vrienden een avondje weg te gaan. Favoriete andere sport Ik volg bijna alle sporten wel. Maar ik heb niet echt een andere sport die ik echt heel goed volg. Het ultieme genot Wanneer ik naar mijn zoontje kijk geniet ik daar enorm van. Dat is om wat voor reden dan ook lang niet voor iedereen weggelegd. Wat dat betreft voel ik me best wel bevoorrecht. Het is een genot om hem iedere dag wat bij te zien leren. Op het voetbalgebied is het een genot om samen met je ploeggenoten een goed resultaat uit het vuur te slepen. Een heel an der genot is het weer wanneer ik thuis met m'n vrouwtje in bed lig. PSV als halte of eindstation Dat zal de tijd moeten leren. Ik zal nog moeten be wijzen of ik het niveau van deze club aankan. Bij Roda |C heb ik in ieder geval laten zien het niveau van een subtopper aan te kunnen. Nu ligt de lat weer een stuk hoger. Ik ga er in ieder geval stin kend mijn best voor doen. Hoe goed ben je in de keuken Ik red me daar best. Mijn kip smurry is niet te ver smaden. Grootste invloed op je loopbaan Voordat ik ging samenwonen waren mijn ouders dat. Daar heb ik altijd een enorme steun aan ge had. Op dit moment is dat duidelijk mijn vriendin Mirella. Zij staat werkelijk dag en nacht voor me klaar. Maar ik kan ook nog altijd terugvallen op mijn ouders en schoonouders. Favoriet voor Frankrijk'98 De absolute favoriet is voor mij heel duidelijk Bra zilië. Zij beschikken over de beste papieren. Idool Heb ik nooit gehad

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 9