Door een schorsing van Mario Melchiot stond Kofi AAensah op de rechtsback-positie in het competitie duel thuis tegen Roda JC. Hij speelde een degelijke wedstrijd en Ajax won uiteindelijk moeizaam met 1-0 door een vroeg doelpunt van Babangida. tijd een kopbal van Arveladze van de doellijn sloeg. Scheidsrechter Temmink, toch niet de kleinste van het vaderlandse arbiterskorps en volgens velen gezegend met een 'helikopterview', zag er echter geen penalty in waardoor de teller op 1-0 bleef steken. Volksfeest Aan de bekerstrijd van vorig sei zoen bewaart de Roda Juliana Combinatie zeer goede herinnerin gen. De finale tegen Heerenveen werd een waar volksfeest met Roda als favoriet. In een enerverend duel bleef Roda de Friezen uiteindelijk met 4-2 de baas, mede dankzij een Door een dij beenblessure van Babangida speelde Dani in het bekerduel tegen AAW op rechtsbuiten. Bij drie doelpunten gaf hij de beslis sende pass en drukte zo een behoorlijke stempel op de wedstrijd. fraaie kopgoal van Gerald Sibon, inmiddels Ajacied. De Europa Cup 2 waarin Roda vervolgens mocht uitkomen, is ook nog steeds in zicht. In maart wacht een dub bele ontmoeting met het Italiaanse Vicenza, dat momenteel op een plaats in de middenmoot van de Serie A te vinden is. In de competitie draait het bij de equipe van Martin Jol een stuk minder. Roda staat momenteel in het rechterrijtje en zal alle zeilen bij moeten zetten om nog voor een Europa Cup-plaats in aanmerking te kunnen komen, iets wat de ploeg toch wel aan zijn stand ver plicht is. André Ooijer zal van avond de grote afwezige zijn aan de kant van de tegenstander. De oud-Ajacied vertrok zoals bekend in de winterstop met onmiddellijke ingang naar PSV, dat haast wilde maken met het aantrekken van Ooijer en derhalve zijn contract diende af te kopen. De penning meester van Roda moest echter

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 5