De zaak van Sjaak II Griekse visjes en zware akkefietjes 'We zijn misschien een beetje laat, maar omdat we nu pas weer nVH spelen wil ik toch nog even ieder-Tl een het allerbeste wensen. Met bovenal een goede gezondheid. Want dat is het belangrijkste. Ook voor de tegenstander. Zo, ik ben blij dat we eindelijk weer echt aan het voetballen zijn. Want het was toch wel een lange winterstop. We hebben zeker in Griekenland een prima trainings kamp gehad. Panathinaikos heeft een mooi complex met prachtige velden, een goed hotel erbij en we hadden lekker weer. Zo'n graadje §W'15 a 16. Het eten was ook heel Wgoed. Ze hadden daar heerlijke vis jes, lekker bakkie koffie erbij, nee, dat ging allemaal best. Verder heb ben we keihard getraind en zo nu en dan hadden we tijd om een kaartje te leggen of een boek te lezen. Maar nu is het weer andere koek. We zitten meteen in een reeks zware wedstrijden. RKC uit, van avond voor de beker en dan zon dag naar Eindhoven, voor de wed strijd tegen PSV. Dat zijn dus alle maal zware akkefietjes. Tegen Roda hebben we al twee zware wedstrij den gehad. Thuis wonnen we maar net en uit leden we voor het eerst puntverlies. En die jongens zijn dan wel een belangrijke speler kwijtgeraakt, maar er staat zo weer een vervanger voor Ooijer. En die invaller is er juist op gebrand net zo goed te gaan spelen, zeker tegen Ajax. Want als tegenstander kun je tegen Ajax haast niet slecht spelen. De druk ligt bij ons, maar dat zijn we wel gewend. En het blijft cup voetbal, hè? Dat is toch weer even anders. Het zou toch mooi zijn wanneer we op drie fronten in de race blijven. Want meedoen voor al die cups is zwaar, maar niet mee doen is nog veel zwaarder. En dat moeten de spelers beseffen. Ze zijn nu weer helemaal fris in het hoofd en lekker uitgerust, dus het moet kunnen. Zeker nu we weer thuis hebben geloot, net als voor de UEFA Cup en ook bij die kraker reken ik op een volle bak, dat zul len we hard nodig hebben!'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3