Erik van der Luer 'Roda gaat niet voor het doel liggen.' Na de goede klasseringen van de afgelopen drie seizoenen staat Roda nu op een schamele twaalfde plaats in de competitie. 'Op een gegeven moment hebben we een periode gehad dat we vier wedstrij den achter elkaar verloren. Vier wedstrijden waarin we makkelijk een punt of tien hadden kunnen halen. Dan duikel je natuurlijk een aantal plaatsen. Qua spelwijze is er denk ik niet zo veel veranderd, maar als je iedere keer net verliest, ga je onbewust toch wat onzeker der spelen.' Middenvelder Erik van der Luer is bij Roda JC aan een sterk sei zoen bezig. Zijn ploeg speelt echter een stuk minder overtui gend. Volgens Van der Luer ontbreekt het Roda vooral aan scoringskracht. 'Qua spelwijze is er bij ons niet zo veel veran derd.' Erik van der Luer staat al weer voor het tiende jaar onder contract bij de club uit Kerkrade. Voor hij de overstap maakte naar Roda JC, speelde hij vijf jaar voor MW en een mislukt seizoen voor het Belgische Assent FC. De blonde middenvelder - al goed voor twee interlands - is op dit moment bezig aan een sterk seizoen. Hij is de onbetwiste leider van het Roda- middenveld en heeft tot nu toe vijf assists en een doelpunt op zijn naam staan. 'Persoonlijk heb ik weinig reden tot klagen en dat is eigenlijk de afgelopen jaren steeds zo geweest. Toch zou ik liever zien dat ik zelf wat minder speelde, maar dat wij gewoon op de derde of vierde 18 plaats zouden staan.' Kansen Scoren is volgens hem het grootste probleem van zijn ploeg. Niet voor

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 18