£jcc spwtpftff keft y\jX\mn 12 RKC WAALWIJK Het RKC-sportcafé heeft een nieuw onderkomen. En wat voor een. Onder de E- tribune van het stadion is de afgelo pen maanden een schitterende ruimte gebouwd die in schril con trast staat met het houten gebouw op de parkeerplaats. Burgemeester Van Schaik en wethouder Laros te kenden afgelopen vrijdag voor de officiële opening van het nieuwe café dat in drie maanden tijd is ge bouwd. Jan en Willy Beaart, de exploitanten van het café, zijn hartstikke trots op hun nieuwe on derkomen. "Het is veel groter. Eerst zaten we met honderd mensen eigenlijk vol, nu kun nen er wel 250 tot 300 binnen. Ook hebben we twee bars en is het sanitair stukken beter. We hebben nu de beschikking over meerde re toiletten, ook voor invalide mensen." Natuurlijk is het sportcafé er voor een pilsje na de wedstrijd, maar er is nog veel meer. "Nu we over een nette ruimte beschikken, kunnen we ook feesten en partijen verzorgen", vertel len Jan en Willy, zelf ook lid van de suppor tersvereniging. "We hebben bingo-avonden en rikconcoursen waarvoor veel belangstel ling is. We zijn zeven dag per week open en willen binnenkort ook een kleine eetkaart voeren." Het echtpaar Beaart hoopt in het nieuwe café ook eens wat sponsors te mogen begroeten. "Ik vind het zo jammer dat die alleen in de business-ruimte komen. Zeker nu we hier de ruimte hebben, zijn ze van harte welkom." Het oude café wordt binnenkort gesloopt, zo dat de parkeerplaats een stukje uitgebreid kan worden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 14