Mr. Zegers c.s. Cor Bloemendaal ook fan van Ajax Harin 1131 Tel. 0299-369918 Fax. 0299-366582 straat 20 gst BV Volendam Corr. adres: Postbus 56 1130 AB Volendam Cor Bloemendaal uit Enkhuizen kan door zijn werk niet alle thuiswedstrijden van FC Volendam bezoeken. Tegen FC Groningen was hij wel van de partij en vandaag tegen Ajax is hij er ook. „Die wedstrijd wil ik gewoon niet mis sen. Ik weet dat Volendam en Ajax vaak leuke wedstrij den tegen elkaar spelen. Natuurlijk is Ajax favoriet, maar je weet maar nooit hoe een koe een haas vangt. In het verleden heeft Volendam het Ajax wel vaker moei lijk gemaakt. Als de supporters van beide clubs in elk geval maar waar voor hun geld krijgen." Sr! j^ndaal Cor Cor öloe Bloemendaal is dit seizoen lid gewor den van de businessclub. „Maar achteraf zeg ik dat we met ons bedrijf al eer der Volendam hadden moeten steunen. Ik heb gemerkt dat er een goede organisatie achter de club staat. Dat spreekt mij aan." De in Opperdoes geboren en getogen Bloemendaal heeft altijd al belangstelling voor voetbal gehad. Zijn oude dorpsclub Opperdoes volgt hij op de voet en ook de Enkhuizer clubs West-Frisia DP en Dindua hebben zijn interesse. „Ja hoor, maandag is het eerste wat ik doe bij de sportuitslagen kijken hoe mijn duppies hebben gespeeld." Bloemendaal is directeur van Huis Hypotheek. Ooit begon hij van school af als shovelmachinist in Amsterdam. Op het bouwwerk hadden ze een mannetje nodig dat 's nachts aanwezig was om een oogje in het zeil te houden. Dat leek hem wel wat. Overdag zat Cor op de shovel en in de avon duren en 's nachts was hij bewaker. Tussen de bedrijven door behaalde hij als nachtwa ker in de caravan op het bouwwerk zijn ver zekeringsdiploma's. Inmiddels is hij eigenaar van vijf vestigingen van Huis Hypotheek. In Enkhuizen, Bovenkarspel, Hoorn, Medemblik en Lelystad. In West-Friesland zouden ze zeggen dat Cor 'aardig heeft geboerd'. Met veertig medewerkers runt hij zijn bedrijf. Shirtsponsor In Lelystad is hij met zijn vestiging net shirt sponsor geworden van een team van Lelystad. Terug naar de wedstrijd tegen Ajax. „Ik gun beide ploegen de winst. Ik ben ook een fan van Ajax. Kom af en toe wel in de Arena. Man, wat heb ik genoten van de Advocaten &c Procureurs Uefacupwedstrijd van Ajax tegen Bochum. Ajax maakte er een prachtige show van. Het doet me wel wat als ik zie dat Frank en Ronald de Boer bij Ajax spelen. Die jongens komen bij ons vandaan. Eigenlijk horen ze bij Volendam. Ja toch?" Cor Bloemendaal wil tot slot wel een voorspelling doen voor van middag. „Laten we Volendam-Ajax gewoon op 2-2 houden. Zien we in elk geval vier doelpunten en heeft er vanmiddag niemand verloren." Cor Westerveld PROGRAMMA FC VOLENDAM 2 Maandag 15 december FC Volendam 2 - PSV SCHEIDSRECHTER A. Brink AANVANG 18.30 uur 14

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 14