De zaak van Sjaak FEI3D 1 ONDER STATION BIJLMER 'Aan de uitwedstrijd tegen Roda bewaren we geen al te beste herin neringen. Dat was het eerste punt verlies, hè? En eigenlijk mag dafiH natuurlijk niet gebeuren. Het TH vreemde van Roda vind ik toch altijd dat ze de ene week een stuk zwakker spelen dan de andere week, maar tegen Ajax spelen ze toch altijd goed. Dit jaar is er weer een speler van Roda overgekomen. We hebben nu een hele lange en een hele kleine. Sibon en Baba. Die lange moest in het begin wel een beetje wennen, maar nu gaat het hartstikke goed. En Baba is Baba. Mooi was dat, toen hij meteen na zijn rentree er als een haas van doorging aan de rechterkant. Gewoon die bal hard naar voren en klaar was hij. Pats, die voorzet erachteraan. Roda had een hele tijd geleden ook al zo'n goeie spits, Dick Nanninga. Die liep altijd op die ouwe Quick-schoenen. Nanninga was zo'n speler die de voorstoppers van Nederland een zware middag bezorgde. Hij scoor de en sleurde dat het een lieve lust was. Nanninga speelde ook nog mee in de finale van het WK'78, en ook toen maakte hij weer een doel- puntje. Na Roda gaan we dan weer op pad voor de Europa Cup. Even een paar dagen naar Duitsland. En nu maar hopen dat het weer zo'n wedstrijd Sprirdt als hier. Want wat kwam Ajax goed terug, zeg. Ik moet ook zeggen dat ik niet echt bang ben geweest dat we zouden verliezen. Maar het wordt daar wel nog een zware avond. Want die Duitsers gaan ervoor, hoor. Daar hoef je niet bang voor te zijn. Het voor deel is dat het ons meestal wel lukt om ook te scoren. Kijk, zij moeten aanvallen en dat spelletje ligt ons wel. En daarom heb ik er alle ver trouwen in. Maar we moeten wel oppassen dat we niet nu al teveel met die wedstrijd tegen Bochum bezig zijn. Want we hebben in het verleden wel vaker punten gemorst in de aanloop naar een Europa Cup-wedstrijd en dat mag niet gebeuren. De spelers moeten dus geconcentreerd zijn en nu echt vanaf het begin. Dus een goeie warming-up, waarin ze even lekker doorzweten. En dan even terug naar de kleedkamer, een schoon shirt aan en hop, die wedstrijd in. En als we dat nou zo doen, dan moet het lukken. Zowel tegen Roda als tegen Bochum.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 3