belangrijker voor me en ik weet zelf het beste wat er aan de hand Geluk Over de huidige stand van zaken, bij wat hij zelf inmiddels echt tot zijn club beschouwt, is Litmanen meer dan tevreden. 'Al moet je het niet vergelijken met vorig jaar. Het geluk wat toen ontbrak, hebben we nu wel. En zonder geluk kun je niets doen. Als je bijvoorbeeld het aantal blessures van nu vergelijkt met dat van vorig jaar. Tegen Bochum was ik alleen geblesseerd en verder helemaal niemand. Vergelijk dat maar eens met vorig jaar. Verder is het zo dat de selectie breder is en ik denk ook kwalitatief beter. Al met al waait er nu dus een frisse wind door de groep, met mensen die voor hun jonge leeftijd wel al ervaren zijn. Iedereen heeft ook veel plezier in het werk. We moeten met z'n allen niet vergeten dat het toch een hobby is die nu werk is geworden. Elke dag weer ga ik met plezier naar trainen en als je dat niet hebt, dan moet je gewoon stoppen.' Het plezier uit zich vol gens de Fins international niet alleen door de hele dag hard te moeten lachen. Uit goede, serieuze gesprekken haalt Litmanen min stens zo veel voldoening en ook daar is bij Morten Olsens mix plaats voor. Meer supporter Dat Litmanen het naar zijn zin heeft bij Ajax, moge dan ook dui delijk zijn. 'Ik ben in de loop der jaren ook steeds meer supporter van de club geworden, dat besef ik eens te meer als ik op de tribune zit zoals gisteren. Tegen Roda zal ik er ook nog niet bij zijn. In Kerkrade was het een lastige wed strijd, waarin zij goed speelden. Vaak hebben we het hier makkelij ker. Ik kan me nog een duel van een paar jaar geleden herinneren, toen we met 6-1 wonnen. Dat was een mooie wedstrijd. Laten we hopen dat het nu weer zo gaat.' <i-r- 'f

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 10