Na een uur spe len en met een 1-1 stand op het scorebord kwam Ivan Gabrich de voorhoede ver sterken. De Argentijn, inmiddels spe lend en scorend voor het Spaanse Merida, kon tegen de Limburgers geen potten breken. zijn eentje zo'n beetje de helft van de doelpuntenproductie voor zijn rekening genomen en staat hoog op de vaderlandse topscorerslijst. Normaal gesproken vormt de goal- tjesdief samen met de Engelsman Michael Jeffrey het spitsenduo. Voorin kan Bert van Marwijk ech ter ook kiezen voor Regillio Simons of voor het doorschuiven van middenvelder Roberto Lanckohr. De viermansverdediging van Fortuna Sittard bestaat uit Urvin Lee, Jürgen Dirckx, Robert Roest en nieuweling Edwin Hermans (MW), die soms gevaar lijk mee opkomt. Arno van Zwam staat voor het vierde seizoen onder de lat in Sittard. Vaste waarden op het middenveld zijn Mark van Bommel, de verdedigend ingestel- 5 seizoen van zijn bestuur heeft mee gekregen. Niet zo verwonderlijk als je bedenkt dat Fortuna Sittard in het seizoen '94-'95 nog in de eerste divisie speelde en in augustus de eerste drie competitiewedstrijden verloor. Wel is de Limburgse club na het vroege vertrek van Pim Verbeek wat aanvallender gaan spelen. Door goede overwinningen tegen de Graafschap, Volendam, Groningen, Feyenoord en Heerenveen kan de ploeg inmid dels wat rustiger ademhalen. Spitsenduo Een belangrijke speler voor Fortuna Sittard is dit seizoen Ronald Hamming, die bezig is aan zijn vierde jaar bij de Limburgse club. De 24-jarige spits heeft in

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 5