TV GAZET Kijk voor 't laatste Roda J.C.-nieuws op Teletekst pagina 690 t/m 694. Extra motivatie Hoe anders is de situatie bij Roda JC? De vijf spelers op de bank hebben samen nog geen 30 wedstrijden op eredivisieniveau gespeeld. Dat resulteert uiteraard in een groot gebrek aan routine. Niet voor niets wordt in de voetballerij gezegd dat de kracht van een team gemeten wordt aan de kracht van de bank. Het zal zeker niet lang meer duren dat Martin Jol zijn bankzitters steeds meer moet gaan inzetten als gevolg van schorsingen en/of blessures die er ongetwijfeld staan aan te komen. De spelers die dan aan bod komen, zijn extra gemotiveerd en staan te popelen om zich waar te maken. De bank heeft dus ook zijn goede kant. Bijzondere wedstrijd Als Ajax op bezoek komt, is er steeds spra ke van een bijzondere wedstrijd. In natio naal opzicht is het de wedstrijd van het sei zoen, die bij de supporters het meest tot de verbeelding spreekt. De voorverkoopcijfers onderstrepen dit. Ajax heeft van de clubs uit de top drie steeds de beste resultaten weten te behalen op Kaalheide. De Amsterdam mers zijn daar steeds diep voor moeten Maar wat zegt een Europese topclub het gemis van twee spelers uit de basis? Weinig of niets, want de reservebank bij dergelijke clubs is vaak zo goed bezet, dat de coach een keuze kan maken uit een arsenaal evenwaardige spelers. gaan. Dat zal ook vandaag weer het geval zijn. Roda JC-Ajax is een aparte wedstrijd, waar iedereen met veel belangstelling naar uitkijkt. Niet in het minst door de Roda JC- selectie.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 6