J f l Lijn twaalf J en de 12de man 1 f IjtegÜ Voor Ajax is de 12de man belangrijk. Zij hebben met elkaar een groot steunend ver mogen. Deze 12de man laat zich luxe vervoeren en is altijd op tijd. Lijn twaalf on the move. Na een korte intensieve proefpe riode met drie buslijnen in het begin van de competitie, is er een goede start gemaakt met het bus vervoer van Ajax-supporters naar de thuiswedstrijden. De grote belangstelling voor thuiswedstrij den hebben het bestuur van de vereniging doen besluiten te gaan bouwen aan een betrouwbaar, snel, comfortabel en betaalbaar busnet door geheel Nederland. Welkom aan boord Met dit initiatief verlaagt de Supportersvereniging de drempel voor busvervoer naar Ajax. Nu kiest men nog voor de auto. Maar de voordelen van lijn twaalf zijn legio, zoals een gedeelde en dit jaar verlaagde kostprijs, relaxed zitten, een goed gevulde koelkast, geen file-irritatie, geen parkeerplaatsje zoeken en een video met Ajax- films aan boord. Van alle gemakken voorzien afreizen naar een thuis wedstrijd, dat is het geheim en ver hoogt het steunend vermogen van de 12de man. Dit busvervoer is niet alleen voor leden van de supportersvereniging, maar voor iedere Ajacied in het bezit van een toegangskaart. En er is meer. Door de opstapplaatsen, verspreid over Nederland, komt lijn twaalf wel erg dichtbij. Dat is servi ce, dat is de twaalfde man bedienen op een manier waar zij recht op hebben. Voor meer informatie bel, fax of E-mail de districtsvertegenwoordi gers of het secretariaat: Businfo Thuiswedstrijden: 020 - 3119706. E-mail: secretariaat.svajax@pi.net Opstapplaatsen: Maastricht, Heerlen, Weert, Eindhoven, Den Bosch Reisduur: 2 uur 30 min. Bustarief: vanaf f 32.50 De volgende routes en opstap plaatsen zijn in ontwikkeling: Den Helder, Alkmaar, Heemskerk, Velsen, Zwanenburg Reisduur: 2 uur Klazinaveen, Hoogeveen, Zwolle Reisduur: 2 uur 15 min. Bustarief: vanaf f 25.00 Winterswijk, Zevenaar, Arnhem Reisduur: 2 uur 15 min Bustarief: vanaf f 19.75 Bustarief: op aanvraag Delft, Leiden, Den Haag Reisduur: 1 uur 45 min. Bustarief: op aanvraag Zeeland, Noord Brabant en België via opstapplaats Roosendaal Bustarief: onbekend i! i N

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 17