Clubinformatie over SC Heerenveen krijgt u via Teletekstpagina: 667/2 Internet: http:/www.tref.nl/heerenveen/sch/index.htm Interactief Sportkanaal RTL Text pagina: 799 Notariskantoor Mr. J.F. Harmsma Notaris Mr. Y.R. Hoekstra B.V. Notaris Mr. Th. Koelma Notaris Palstra NS Beveiliging Services Nuon Randmeren NUVA Verzekeringen N.V. Nuvema Uitvaartverzekering NVB Vermeulen Lemmer NVB Vermeulen Heerenveen Octopush Handling Service Offringa Boomsma Bouw Offringa Roden Beheer Okkinga Renema Orthin Overall Design Peter van Dijk Office Design Plastic Modern Poiesz Supermarkten B.V. Polynorm Bouwprodukten B.V. Post Cleaning Postiljon Motel Heerenveen Projectinrichting Friesland B.V. Provincie Friesland Piet Boersma Schilders Pré-Bo-Hüs B.V. Prins Dokkum B.V. ProScope Automatisering PTT-Post Rabobank Bolsward Rabobank Drachten-Ureterp Rabobank Franeker e.o. B.A. Rabobank Gorredijk-Jubbega e.o. Rabobank Harlingen Rabobank Sneek-Lemmer-Joure Rabobank Steenwijk-Brederwiede Rabobank Wolvega Racketcentrum Heerenveen Rank Xerox Friesland RBA Friesland R.D. de Jong Papier B.V. R. Zantingh Advies B.V. Rekreatiecentrum 'It Foarunder" Rentex Floron Reisbureau Sypersma Toerkoop Restaurant 't Jagertje Restaurant "De Brigantijn" Rietdekkersbedrijf J. v.d. Zee Rooth Multiservice B.V. Rottinghuis Aannemingsbedrijf Rutin B.V. SC Heerenveen Schildersbedrijf G. Pruis Schildersbedrijf Venema Schilderswerken Dijkstra Schilderwerken Drachten B.V. Schuilenga Hout Service Lease B.V. Sident B.V. Sikkens Verkoop Friesland Smid en Hollander Bouw B.V./Dakbedekking Sneeker Ass. kantoor De Boer B.V. Sneeker Cultuur Technisch Aannemersbedrijf Spaar- en Voorschotbank Sport en Recreatiecentrum Thialf B.V. Sporthuis De Leeuw Sportkanaal Interactief B.V. Sportschool Ebert Stalad Westerkwartier B.V. Start Bouw Steen wijk Modeschoenen Stichting Bouwcorporatie Heerenveen Stichting 't Heechhout Stichting Natuurgeneeskunde RBN Stork Installatie Techniek Stukadoorsbedrijf Henk Reekers Joure Sint Nicolaasga Franeker Augustinusga Utrecht Harderwijk Meppel Baarn Lemmer Heerenveen Hasselt (OV) Drachten Roden Heerenveen Drachten Heerenveen Oudehaske Heerenveen Sneek Bunschoten Drachten Heerenveen Drachten Leeuwarden Heerenveen Leeuwarden Dokkum Lemmer Leeuwarden Bolsward Drachten Franeker Gorredijk Harlingen Sneek Steenwijk Wolvega Heerenveen Leeuwarden Leeuwarden Heerenveen Lemmer Sneek Bolsward Heerenveen-Sneek-Steenwijk Langweer Wartena Birdaard Sneek Drachten Sloten Heerenveen Stavoren Gorredijk Oosterwolde Drachten Surhuisterveen Heerenveen Joure Leeuwarden Groningen Sneek Sneek Surhuisterveen Heerenveen Heerenveen 's Gravenhage Drachten Aduard Drachten Heerenveen-Sneek Heerenveen Drachten Drachten Leeuwarden Nijland Stukadoorsbedrijf Joh. van der Honing Systion B.V. S.C. Johnson Polymer B.V. Tankinstallatiebedrijf Mokobouw B.V. Taxicentrale Waaksma Vof Technisch Installatiebedrijf Bouma Technisch Installatiebureao Walda B.V. Technisch Buro Brouwer Technopark Educatie B.V. Tegelzetbedrijf R. van Veen TerpStra Makelaardij B.V. ThermoNoord B.V. Thuiszorg De Friese Wouden Tichelaar Jr. Heerenveen B.V. Tiltrans B.V. Timboco B.V. Top Lease B.V. Totaal Reclame Uythof Total Weiness Fryslan Transportbedrijf Oenema Trend Design Trigallez Architekten B.V. bna Truck Service Friesland Wolvega B.V. Tulip Inn De Valk Tuxham Expeditie B.V. Uitgeverij Eisma B.V. Uitzendburo Dynamiek Vadeco Houtconstructies B.V. Van Batenburg B.V. Van Brussel Wiebenga Van Buren B.V. Leer/huiden im/export Van den Enden Beveiliging Nrd. Van den Enden Bewaking/Beveiliging Van der Meer Oosterhuis Van der Veen Kromhout Registeraccountants Van der Velde/Novec Verzekeringen Van der Wiel Infra Milieu Van der Wiel Stortgas B.V. Van der Werff Visser Van Dijk's Amusements Automaten Van Gelder B.V. Van Melle Verkoop Nederland B.V. Van Tuinen, Miedema Siderius Vastgoed Noord VB Groep V EN H Dakbedekking Veenstra Schilders Heeg B.V. Veenstra Verf en Behang en Zonwering Verhoeve en Faber Vermeulen Urbi Bouw Versteegh Juweliers VOF Horecabedrijven Tijsseling Volvo dealer M.S. de Vries Vos Libert Vriesgoed B.V. VTB Gevelprodukten B.V. Wapeningsstaal Drogeham B.V. Wasserij De Blinde en Zn. B.V. Weda Advertising Weitenberg Assurantiën Wiegersma Grondwerken Wielinga Speciaalzaak in Lederwaren Wind Verzekeringen Wolff Vlees Nederland B.V. Woninginrichting G. van Slooten en Zn. Woninginrichting Jaring de Wolff Woningstichting Patromonium Woudengroep Wij ma Consultancy Zeilvloot "Lemmer Stavoren" Zevenwouden Verzekeringen Zijlstra Wisman Zorgvoorziening Nederland B.V. Zonderland Advies Management Zondervan en Tichelaar Slagers ZVN AdviesAVelzorg Gorredijk Roden Heerenveen Heerenveen Kootstertille Suameer Drachten Gorredijk Heerenveen Sint Nicolaasga Heerenveen Gorredijk Drachten Heerenveen Bergum Drachten Sneek Franeker Heerenveen Oosterwolde Genemuiden Hoorn Wolvega Franeker Heerenveen Leeuwarden Leeuwarden Winsum Sneek Heerenveen Leeuwarden Drachten Drachten Heerenveen Gorredijk-Drachten Surhuisterveen Drachten Drachten Irnsum Oudehorne Hattum Breda Berlikum Drachten Leeuwarden Heeg Gorredijk Irnsum Leeuwarden Sneek-Heerenveen Lemmer Beetgum-Heerenveen Leeuwarden Zwolle Drachten Kootstertille Heerenveen Leeuwarden Leeuwarden Drachten Sneek Heerenveen Twello Dr.-Compagnie Sint Nicolaasga Heerenveen Drachten Leeuwarden Stavoren Heerenveen Drachten Leeuwarden Tjerkgaast Sneek Leeuwarden 20

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 36