1 Cap Volmac Opleidingen Utrecht Handelsonderneming Brouwer Gorredijk Carroseriefabriek Hei wo B.V. Wolvega Handelsonderneming Krist B.V. Gorredijk Coeduyn B.V. Wolvega Hankel's Technisch Bedrijf Oosterlittens Cogas Noord B.V. Emmeloord Harderwijkse Schoonmaakservice Harderwijk Combilex Drachten Heddema Adviesgroep B.V. Heerenveen Communicatie Techniek Drachten Drachten Heem Beton B.V. Arnhem Continental banden Groep B.V. Barneveld Herenmodecentrum D. Beintema Drachten Coöp Rabobank "De Lauwers" Surhuisterveen Hemmen Solarz Leeuwarden Coopers en Lybrand Leeuwarden Hodrabel B.V. Drachten Coppes Gezondheidscentrum Emmeloord Hodij Coatings Hoogeveen Cordu B.V. Oosterwolde Holding Deden de Boer B.V. Oudehaske De Amersfoortse Amersfoort Holding De Friese Wouden Drachten De Haan Stroobos Stroobos Holvrieka Nirota B.V. Sneek De Haske Productions B.V. Heerenveen Hollema Bouwonderneming B.V. Surhuisterveen De Hypotheker Heerenveen Holtrop Jansma B.V. Dokkum De Friesland Zorgverzekeraar Leeuwarden Holiday Horeca Sint Nicolaasga Dhr. J. Bijlsma Stiens Holiday IJs Sint Nicolaasga Dhr. H.W. Hogenkamp Blesdijke Homecenter Rekrea Meubelland Wolvega Dhr. M. Oenema Haulerwijk Hooisma en de Vries B.V. Heerenveen Dhr. L.A. Nieuwe Weme Delfstrahuizen Hotel Duhoux Wirdum Dhr. F. Pellikaan Nieuwehorne Houtgroep Nederland Groningen-Heerenveen-Terborg Dhr. J.H. Raadsma Dokkum Houthandel Vries B.V. Groningen Dhr. J.M. Sierdsma Oranjewoud Huis en Hypotheek Heerenveen De Heeren Reclame Heerenveen Hytex Fashion Wijnjewoude "De Helling" B.V. Sneek Ijspaleis Sint Nicolaasga De Vries Groep Gorredijk Ingenieurs Bureau Wesselink Goingarijp De IJzeren Man Joure Installatie Bedrijf Breman Drachten B.V. Drachten Dejo Metaalindustrie B.V. Wolvega Interpolis Groningen Dekema Ruitersport B.V. Gorredijk Intratuin Heerenveen Deloitte Touche Zwolle Jachtcentrum De Boarnstream B.V. Irnsum Deloite Touche Leeuwarden Jachthaven De Oksewiel Terhorne Deurwaarderskantoor J. Bleeker Sneek Jansma Wegen en Milieu B.V. Drachten Diba International Concerts Sneek Jaroff Drukwerkmakers Heerenveen Donker B.V. Sneek Joost Visser Aannemingsbedrijf Joure Douwe Egberts Joure Jorcom B.V. Bolsward Drukkerij Hoekstra Emmeloord Jorritsma Bouw Bolsward B.V. Bolsward Drukkerij De Vries Sneek Kamer van Koophandel Friesland Leeuwarden Drukkerij Necum Drachten Kantoorcentrum Van der Schaar/VOBIS Heerenveen Drukkerij Moore Nederland B.V. Drachten Keukenstudio Van der Woude Heerenveen-Twijzel DTZ Zadelhoff Groningen Koeriersbedrijf H. v.d. Berg Heerenveen Duker Boelens Smilde Koga B.V. Heerenveen Eetcafé "De Drie Zwaantjes" Langweer Kingma Sinnige Makelaars o.g. Joure Electron (Leeuwarden) B.V. Leeuwarden Kirby Import Vredenburg B.V. Dronrijp Elzinga B.V. Super Plaat- en Spuitwerk Jirnsum-Heerenveen Kloosterman B.V. Heerenveen Eringa Media Leeuwarden Koop Holding Groningen E.S.A. Groningen B.V. Groningen Koninklijke Buisman Leeuwarden Euro-Electra Harderwijk Koninklijke Natuursteenbedrijf De Steenklip Sneek European Packaging Holding B.V. Leeuwarden Koninklijke Smilde B.V. Heerenvëen Euromaster Bandenservice B.V. Heerenveen Kraak Makelaardij o.g Heerenveen European Airfiltergroep B.V. Evenementenservice "De Komeet" Heerenveen Kroon Oil-Almelo Almelo Bakkeveen Kuip Amusement Heerenveen Fa. Gebroeders Bakker Meubelbedrijf Ermelo Kuiper Verzekeringen B.V. Heerenveen Fa. J. Bruinsma Tapijt Joure Kunststof 2000 Drachten B.V. Drachten Fa. Siep Postma Automaten Heerenveen Laarhoven Design Heerenveen Fa. Th. Dijkstra Verfwaren Heerenveen Lankhorst Touwfabriek Sneek Fa. W. Yntema B.V. Heerenveen Lascon B.V. Heerenveen Fa. Y. en J. de Vries Scharnegoutum Leeuwarder Courant Leeuwarden Falcon Leven N.V. Hoofddorp Lima B.V. Heerenveen FanoFineFood B.V. Oosterwolde Litho De Finne Grou Farmex Handelsmaatschappij B.V. Drachten Lolkema Grondverzet Heerenveen FBB AlarmRent Beveiliging en Bewaking Bolsward Louis de Poortere Ure terp FBTO Leeuwarden Lotto Benelux B.V. Baarn Feenstra Wooncenter Lelystad Lelystad Machinfabriek B.V. van der Berg Heerenveen FGH Bank Zwolle Makelaardij Popma Leeuwarden Formido Bouwmarkt Heerenveen Makelaarskantoor J. Koopmans Beetsterzwaag Frans Verhagen Couriers B.V. Norg Manege Ebbelaar Joure Friesch Dagblad Leeuwarden Mastum Dakbedekkingen Heerenveen Friesland Bank Assurantiën Leeuwarden Meadow B.V. Eesterga Friesland Bank Drachten Drachten Mennens Groningen/Twente Groningen Friesland Beton Heerenveen B.V. Franeker Metselbedrijf de Leeuw Jubbega Friesland Food Service Ned. Naarden Metselbedrijf Portijk Lemmer Friesland Lease B.V. Drachten Meubelcentrum Blaauw Jubbega Friesland Staal B.V. Drachten Mevr. T. Steenbeek Harich Frisicom Automatisering B.V. Leeuwarden Mirelco Beheer B.V. Heerenveen GalamaDammen B.V. Koudum Mobil Service Station Heerenveen Gebr. Altenburg Heeg Modehuis Rinsma Gorredijk Gebr. Willemse Transport Beuningen Moret, Ernst en Young Heerenveen Gemeente Heerenveen Heerenveen Mook Beheer B.V. Drachten Gemeente Opsterland Beetsterzwaag MRW Groep Gorredijk Gemeente Weststellingwerf Wolvega Murris Meppel B.V. Meppel Generale Bank N.V. Groningen N.V. Waterleiding Friesland Leeuwarden Generale Bank, Reg. Eff. Team Groningen Nationale Fiets Projecten Heerenveen Gerrit Ooms Drachten Nederhoed Staalbouw Heerenveen Golden Tulip Hotel Drachten Drachten Niber B.V. Goor Greving Greving Drachten NNAB B.V. Surhuisterveen Gritter Accountantskantoor Emmeloord Noordland Makelaardij B.V. Drachten Groenewegen, Brink en Vlessing Heerenveen Noordwest 12 B.V. Heerenveen Grunstra en Akkerman Architecten B.V. Heerenveen Noppert B.V. Joure G.T.I. Kramer Automatisering Heerenveen Noppert Beton B.V. Bergum G.T.I. Leeuwarden B.V. Leeuwarden Nortech B.V. Meppel 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 35