richting Oranje. Ook dat zegt veel die de aansluiting met de top nast over de status die Vitesse zich reven. inmiddels in het Nederlandse voet bal heeft verworven. De ideale formatie De 25-jarige Joegoslavische Marko In de competitie zullen alle tegen Perovic, die vier keer voor de standers weten dat Vitesse een nationale ploeg uitkwam, werd geduchte tegenstander is. De gehaald van het Italiaanse Arnhemmers zijn overal toe in Cremonese. De selectie van Vitesse staat en overwinningen tegen de werd verder nog versterkt met de top 3 mogen al lang geen stunts Slowaakse international Marian meer genoemd worden. Daarvoor Zeman, die als verdediger bij is het niveau te constant. Vitesse Istanbulspor speelde. Marc van komt met veel nieuwe spelers naar Hintum is een andere nieuweling. Amsterdam. Misschien is Henk ten Na wat formele schermutselingen Cate nog enigszins zoekende naar werd zijn overgang van Willem II de ideale formatie, maar hetzelfde toch een feit. Carlos Fortes, de zou voor zijn collega op de andere talentvolle linksbuiten, kwam van bank Morten Olsen kunnen gel Sparta en op de andere flank keert den. Want Ajax moet behalve een de vorig seizoen aan MW ver nieuwe trainer ook veel nieuwe huurde Leo Koswal terug. Evgeniy spelers inpassen. Ajax-Vitesse heeft Levchenko, uit Oekraïne, werd op bijna alles van een topper, maar zijn beurt opnieuw ontboden, na beide trainers zullen aan deze eer te zijn uitgeleend aan Helmond ste wedstrijd naar alle waarschijn Sport. Tenslotte completeren de lijkheid nog geen conclusies willen van Utrecht overgenomen doel verbinden. Er zullen contouren man Martij n van Strien en de uit zichtbaar worden van de weder de opleiding afkomstige Remco zijdse mogelijkheden. Op papier van der Schaaf en Martijn Kuiper zijn die mogelijkheden bij beide de selectie waar clubs groot, waar over trainer Henk bij Ajax als van- ten Cate kan 1 Vit6SS6 is er ouds over de beschikken. grootste namen Vitesse is er bepaald niet kan beschikken. bepaald niet min Het publiek kan in der op geworden. minder Op ieder geval in de Er is zowel erva gelukzalige ver- ring ingekocht als geworden' wachting leven dat creativiteit en er een mooie wed- W kracht. Ieder jaar strijd volgt. neemt de druk op Vitesse toe om Tenminste, als beide trainers hun prestaties te leveren. Het is een stempel op de groep hebben kun druk die club zelf opzoekt. In nen drukken. Henk ten Cate en woord en daad bewijst Vitesse tel Morten Olsen zijn immers eerder kens weer dat de ambitie groot is, liefhebbers dan keiharde resultaat maar ook reëel, hoewel er natuur- trainers. 22 lijk meer clubs in Nederland zijn Raymond Bouwman

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 22