i y Interview De uitwedstrijd tegen Heerenveen was echt slecht. We hebben redelijk wat kansen gehad, maar het lukte ons niet om te sco ren. Heerenveen kreeg twee kansen en scoorde twee keer. Ik weet zeker dat het nu een hele andere wedstrijd wordt. Wij zijn nu veel beter in vorm dan voor de winterstop, ik heb er dan ook goede hoop op dat we gaan win nen. Ik kan natuurlijk nog niet zeg gen of ik speel. De uitwedstrijd heb ik wel gespeeld, maar toen waren er veel meer blessures. Meteen daarna ben ik geblesseerd geraakt aan mijn enkel, dus toen heb ik een hele tijd niets kunnen doen. Nu ben ik weer hele maal fit. De belangrijkste speler van Heerenveen is Tomasson. Hij is echt een levensgevaarlijke spits. Verder ken ik niet zoveel spelers van Heerenveen. Het is wel een leuke club, altijd veel publiek en ze staan wel weer in de bekerfinale. Toch heb ben we genoeg kwaliteit in huis om ze te kunnen verslaan. Ik begin langzaam maar zeker gewend te raken in Nederland. Mijn broer is nu over, mijn vader is lang bij me geweest en dat scheelt wel een stuk. Mijn vriendin studeert momen teel nog in Buenos Aires, misschien dat ze volgend jaar over komt. Dat zou ik toch wel prettig vin den. Ik kijk veel Spaanse en Mexicaanse t.v. Ivan Gabrich, mijn bovenbuurman van de negende ver dieping, kan omdat hij zo hoog woont met zijn schotelantenne ook Argentijnse t.v. ontvangen. Uiteraard kijken we daar veel naar. Zodra de competitie is afgelopen, gaan we trouwens naar Zuid-Amerika. We spelen ook een wedstrijd in Buenos Aires, tegen Boca Juniors. Misschien dat Maradona dan ook meedoet. Het lijkt me echt geweldig om tegen hem te spelen. Maar voor lopig staat de competitie nog centraal, we moeten ons hoe dan ook kwalificeren voor de Europa Cup.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 17