T f "wk w Y'41 heuws Nieuws - Nieuw De jeugdafdeling van FC Groningen 1 wordt gesteund door een groot aantal bedrijven. Nieuwe sponsors blijven echter van harte welkom, het gaat im mers om de voetballende toekomst van FC Groningen. Ax, Ommel, Koen, Broerse en wie weet welke talenten er nog aan zitten te komen, zijn van groot belang voor de toekomst van de club. Vindt u ook dat het de jeugd van FC Groningen aan niets mag ont breken, neem dan kontakt op met Martin Koeman, 050-3180814. Hij kan u meer vertellen over de moge lijkheden. De volgende bedrijven gingen u voor: Hoofdsponsors: ANOZ Verzekeringen Gastronoom Everards Tiktak BV Impag Toys ORG Broekema/De Helpermolen/Tadema Supportersvereniging FC Groningen Mercedes Benz Groningen Noord Lease Co-sponsors: McDonald's Post Pallets King Disposables Plas Bossinade KPMG Klynveld Van Hoek Verhuizingen BV Brand Communications Wolters Assurantiën/Wijzer Wonen Heuvelman Ibis BV TCT Tolbert BV Het Familiehotel A.s. zondag 11 mei speelt FC Gronin gen wederom thuis. In dit geval heet de tegenstander kampioenskandi daat PSV. Het duel begint om 14.30 uur. Op vrijdag 23 mei a.s. organiseert de Supportersvereniging FC Groningen een barbeque avond. De kosten be dragen f 25,- per persoon, leden van de Supportersvereniging kunnen zich opgeven bij de hoofdsportiek of Lam mert Oosting, wiens telefoonnummer u in d'Olle Grieze kunt vinden. Op zaterdag 17 mei speelt FC Gronin gen een uitwedstrijd tegen AZ. De Supportersverenigng FC Groningen zal bij voldoende deelname een bus reis organiseren. De kosten voor de busreis inclusief zitplaats bedragen f 45,-. Opgave is mogelijk bij de spor- tieken. A.s. vrijdag 9 mei organiseert de Sup portersvereniging FC Groningen de laatste bingo-avond in dit seizoen. De aanvang van de avond in het Suppor tershome is 20.00 uur. Leden en hun introducees zijn van harte welkom, er wordt gestreden om fraaie prijzen. 14

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 16