De voorzitter CHAMPIONS LEAGUE Allereerst wil ik onze gasten van Atletico Madrid en vanzelfsprekend onze trou we Ajax-supporters van harte welkom heten in een wederom volle Amsterdam Arena. Na het zeer geslaagde Euro 6ix's-toer- nooi en de eerste competitiewedstrij den na de winterstop staat deze eerste woensdag van maart geheel in het teken van de kwartfinales van de UEFA Champions League. We mogen met z'n allen best trots zijn op het feit dat Ajax zich voor de derde achtereenvolgende keer heeft geplaatst bij de beste acht ploegen van Europa. Een prestatie waaraan door iedereen vreselijk hard gewerkt is. Ondanks alle blessures die de selectie van Louis van Gaal kende, is Ajax er als enige Nederlandse club in geslaagd op Europees gebied te overwinteren, iets wat veel criticasters wellicht niet hadden verwacht, maar waar wij altijd in hebben geloofd. Aan het begin van het seizoen zeiden we ai dat we de sportieve uitdaging om ons opnieuw voor de kwartfinales te plaatsen met alle plezier aangingen. Des te prettiger is het nu te beseffen dat Ajax daar daadwerkelijk in geslaagd is. Ook zijn we er trots op dat we de kampioen van Spanje in zo'n geweldige ambiance kunnen ontvangen. Met de onthulling van de prachtige graffiti aan de zuidkant van het stadion is de Arena weer een beetje meer een echt Ajax-stadion geworden. Het heeft even geduurd eer we ons er echt thuis voelden, maar nu mogen we toch wel zeggen dat de Arena echt ons 'home' is geworden. Een huis waar het net als in de Meer plezierig is om te verblijven. Laten we er vooral ook buiten het veld voor zorgen dat dit zo blijft. De hele club rekent erop dat u de supporters van de tegenpartij met respect en op vriendschappelijke wijze zult behandelen, zodat we onze goede naam in Europa en de wereld hoog kunnen houden. Namens AFC Ajax wens ik u een ple zierige avond met een mooie en vooral sportieve wedstrijd. Michael van Praag Voorzitter AFC Ajax 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1997 | | pagina 7