rentree maken in de basiself van Louis van Gaal. De aanwezige sup porters zullen vandaag wellicht ken nismaken met de jongste aankoop van PSV, de Roemeen Ovidiu Stinga. De 23-jarige Stinga was vorig seizoen goed voor 11 goals in de Spaanse Primera Division, toen hij nog voor Salamanca US uitkwam. Salamanca degradeerde, Stinga drukte een tikje zwaar op de begroting waarna de Philips Sport Vereniging toesloeg. Een blik op de ranglijst leert ons dat PSV wellicht genoeg zal nemen met een gelijkspel, om zo met een meer dan acceptabele voorsprong op Ajax de winterstop in te gaan. Ajax zal er echter alles aan gelegen zijn om drie punten aan het totaal toe te voegen, om zo met een gerust hart aan de voorbereiding op de tweede seizoens helft te beginnen. Met in het achter hoofd de bevredigende gedachte dat in maart wederom het bal der kam pioenen lonkt, waarin de ontmoeting met Atlético Madrid op het program ma staat. Plaatsing bij de acht beste clubs van Europa is een prachtige prestatie die een enorme stimulans kan betekenen voor de rest van het seizoen. Met als volgende krachtme ting het duel met PSV. ter herinnering aan de sfeer en gezelligheid van toen Sleutelhanger met het heilige gras van stadion de Meer U kunt bestellen door onderstaande bon in een vol doende gefrankeerde envelop en volledig ingevuld op te sturen naar: Collector's item Postbus 72317 1007 VA Amsterdam adres postcode plaats x 14.95 totaal handtekening Ik stuur hierbij een girobetaalkaart of bankcheque en ontvang binnen 4 weken de sleutelhanger(s). Het heilige gras van stadion de Meer gegoten in gepolijst acrylglas inclusief verzendkosten

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 3