y Interview Je hoort de laatste weken weer wat betere berichten uit Groningen. Ze hebben een aantal goede aanko pen gedaan, zoals Raymond Atteveld en natuurlijk is Mariano Bombarda weer terug. Atteveld is denk ik een speler die ze goed kunnen gebruiken. Hij is fysiek erg sterk en is een aanwinst voor de verdediging. Samen met Erwin Koeman en Bombarda heeft Groningen nu een sterke as. Ze heb ben geloof ik ook nog een speler van Gremio, die Braziliaan Magno, maar die kan ik mij niet goed herinneren. Dean Gorré ken ik natuurlijk het beste, met hem heb ik nog een tijd bij Feyenoord gespeeld. Ik heb wel het idee dat hij het naar zijn zin heeft. Laatst scoorde hij tegen Volendam nog een prachtig doel punt. Ik denk dat Groningen wel een beetje te laag staat voor hun status, maar daar hebben meer ploegen last van.Vorig jaar hebben we de thuis wedstrijd vrij eenvoudig gewonnen, maar ik kan me van vroe ger nog wel herinneren dat we geregeld punten hebben laten liggen. In de uitwed strijd van vorig seizoen hadden we geluk dat Wooter in blessuretijd nog scoorde. Die mazzel ont breekt bij ons momenteel een beetje. Ondanks het mindere spel van de ploeg gaat het met mij wel goed dit seizoen. Ik speel veel en ben goed in vorm. Toen ik vorig jaar van Feyenoord overkwam, wist ik dat er rekening mee moest houden dat ik weinig zou spelen en dat is in eerste instantie ook uitgekomen. Maar dit jaar speel ik gelukkig veel. Het maakt mij ook niet echt uit waar ik sta, als ik maar speel. Ik heb het voordeel dat ik op meerdere plekken uit de voeten kan, op het middenveld, maar ook op de posities 4 en 3. Ook daardoor kom ik aan veel speelminuten. De laatste thuiswedstrijd van ons, tegen Fortuna, was echt een teleur stelling. Wat dat betreft kan het vandaag alleen maar beter gaan.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 17