ttOWLDV GOEIE GEVOEL STADION s_PO RT N E U W s 't Is zo góed als zeker: Ronald Koeman is bezig aan zijn laatste seizoen. Afgelopen maandag liet de man met het machtigste schot ter wereld er in het Rotterdams Dagblad geen twijfel over bestaan, dat hij blijft bij de door hem genomen beslissing om zijn voet balloopbaan na het seizoen 1996 - '97 als beëindigd te beschouwen. nog een éclatant succes. Hij acht dat laatste zelfs zeer wel mogelijk. Maar dan moet de clubleiding van Feyenoord wel zo reëel zijn tussentijds nog een keer flink in de bus te blazen. Nadat Peter Bosz naar Japan vertrok en Feyenoord en Jean-Paul van Gastel zijn been brak moet er een middenvelder bijkomen, vindt hij. Zoals bekend houdt FC Twente Paul Bosvelt aan zijn contract. Op Feyen- oords verzoek om de middenvelder nü al naar Rotterdam te laten vertrekken wilde voorzitter Cees Anker niet ingaan. Zelfs de gedachte aan een royale finan ciële tegemoetkoming van de zijde van Feyenoord wees hij van de hand. Ronald Koeman blijft er intussen bij, dat Feyenoord de kans om een nieuwe parel aan zijn kroon toe te voegen niet mag laten lopen. Ajax is op zijn retour en PSV nog te wisselvallig om nu al met zekerheid als de kroonpretendent te worden aangemerkt. Dat maakte het tot verrassing van velen dit seizoen goed presterende Feyenoord tot een levensgevaarlijke outsider voor de titel. Koeman gaat er vanuit dat Feyenoord spijt als haren op het hoofd krijgt als men zijn kansen zou verspelen. Als de voortekenen niet bedriegen wordt Ronald hierbij op zijn wenken bediend. Bij het ter perse gaan van dit programmablad deelde Arie Haan plot seling de mening van zijn laatste man. Sterker: de zaak van de nieuw aan te trekken speler zou al in kannen en krui ken zijn. Alleen uit taktisch oogpunt werd de naam van de nieuwe man nog niet wereldkundig gemaakt. Het RD nam er met Vanenburg, Pieter Huistra en Hans Gilhaus vast een voorschot op. Koeman in het RD: "Het is een bewuste keuze geweest om na dit seizoen een punt achter mijn carrière te zetten. Ik houd er niet van hierop terug te komen. Het is voor honderd procent zeker dat ik stop. Dat er spelers of anderen binnen de club zijn die me nog op andere gedachten willen brengen, vind ik prachtig, maar ik heb een plan ning gemaakt en daar blijf ik helemaal achter staan." De jongste van de Koemannen zou zijn vaarwel graag gepaard zien gaan met 16

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 18