Fortuna-systeem. Sinds het vertrek van Ruud Hesp naar Roda JC is de plek onder de lat stevig in handen van Arno van Zwam. De doelverdedi- ger uit Beneden-Leeuwen wordt in de defensie onder andere gesteund door Urvin Lee, Martin van Ophuizen en oud-FC Utrecht speler Robert Roest. Ruud Kool is inmiddels een linie opgeschoven naar het middenveld, waar hij gezelschap heeft van aan koop Patrick Paauwe (afkomstig van PSV) en de uit Engeland afkomstige Mark Burke, die bij Fortuna toe is aan zijn achtste club in het betaalde voetbal. In de voorhoede vinden we Robert van der Weert en Regilio Simons, die zo nu en dan wordt gepasseerd door Ronald Hamming. Er lijkt kortom niet al teveel veranderd in Sittard, waar men zich bovenal bezighoudt met de perikelen rondom de eventuele vorming van de FC Limburg. Of Fortuna opnieuw zal gaan fuseren is echter nog maar de vraag, voorlopig kunnen de suppor ters van betaald voetbal in Limburg nog terecht bij maar liefst drie clubs, waarvan de eniging uit Sittard vandaag te gast is in een ogetwijfeld volgepakte Amsterdam Arena. veilig, nadat Patrick Kluivert een prachtige voorzet van Sonny Silooy doeltreffend afrondde. Slechts twee spelers voegde oud-Feyenoord trainer Pim Verbeek voorafgaand aan dit sei zoen toe aan zijn selectie. Verbeek denkt dat het jaartje eredivisie-erva ring al een heel stuk scheelt, een ander bijkomend voordeel voor Verbeek, van 12 maart 1956, is in ieder geval dat niet al teveel nieuwe gezichten dienen te wennen aan het

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 3