binatie verloor aan de vooravond van het seizoen twee belangrijke steunpilaren. Regilio Vrede vertrok naar Roda JC, terwijl Zeljko Petrovic dit jaar het shirt van PSV draagt. Tegenover het vertrek van deze dra gende spelers staat de komst van onder andere Rob van Dijk, de voor malige stand-in van Ed de Goey, voormalig Belgisch international Patrick Vervoort en John Lammers, de spits afkomstig van Willem II. In de verdediging komen we verder oud-Feyenoorder Marcel Brands tegen, die als hij niet voetbalt de functie van commercieel directeur bij de Waalwijkers vervult. Brands speel de inmiddels al meer dan 450 duels in het betaalde voetbal. De plek centraal op het middenveld lijkt definitief in handen van Patrick van Diemen, die met zijn aanvallen de kwaliteiten regelmatig zal opdui ken in het vijandelijke strafschopge bied. De ex-Ajacieden, ook RKC heeft ze, komen we tegen in de voorhoede, waar Clyde Wijnhard en Danny Muller niet zeker zijn van een basis plaats. De zoon van Bennie Muller speelde nog een blauwe maandag bij Barcelona, terwijl Wijnhard na zijn vertrek bij Ajax met Michael Reiziger voor FC Groningen uit kwam. Ondanks het gelijke spel tegen Feyenoord draait het bij RKC, getuige de trainers-perikelen, nog niet echt lekker. Vooral thuis, in het nieuwe stadion, heeft RKC het lastig. Er werd tot vandaag nog niet gewonnen op Sportpark Olympia, op vreemd ter rein gaat het met de Waalwijkers een stuk beter. Ajax is gewaarschuwd.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 3