Interview 4 Omdat ik een paar A jaar in het buiten land heb gespeeld, weet ik niet al te veel meer van RKC. Ja, ik weet natuurlijk dat ze een nieuw stadion hebben. De enige spelers die ik nog ken van vroeger zijn Clyde Wijnhard, met wie ik nog in de jeugd bij Ajax heb gespeeld en Danny Muller, die trou wens een goede vriend van me is. Ik vind het wel bijzonder om tegen hem te spelen. Verder weet ik dat het altijd wel een lastige ploeg is om tegen te spelen. Ik kan me nog herinneren dat we met het tweede elftal een jaar of tien geleden heel ver kwamen in de beker met het tweede elftal. We had den toen een ijzersterk elftal met Richard Sneekes, Bryan Roy, de Boertjes en Danny Hesp. In de kwart finale werden we toen vervangen door het eerste team, dat toen al was uitgeschakeld. We werden toen uitgeschakeld door RKC. Dat was wel jammer, maar het was toch mooi, we schakelden toch mooi Sparta, Groningen en Volendam uit. Met mij gaat het momen teel wel weer redelijk. Ik mis alleen nog wel wat wed strijdritme, maar dat komt vanzelf wel weer. Ik moet gewoon weer van voor af aan beginnen, dus de toe schouwers zullen nog even moeten wachten op bijvoorbeeld mijn schijntrap. Eerst maar eens even rustig balletjes breed, om weer een beetje balgevoel te krijgen. Dan komt de rest vanzelf wel weer. We hebben er nu voor gekozen om geblesseerde spelers rustig te laten terugkomen, in plaats van een geforceerde terugkeer. Het heeft gewoon niet veel zin om weer met pijnstillers te gaan spelen. Het is voor mij wel weer even wen nen om zo vast op een bepaalde posi tie te spelen, omdat ik bij Bordeaux gewend was aan een vrije rol. Het is dan ook zeker niet zo dat ik altijd op de 'acht' blijf spelen, ik ben bijvoor beeld wel eens benieuwd hoe het mij op de 'tien' zou vergaan. Maar die plek is natuurlijk voor Jari

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 17