Wordt ook lid en steun Oranje op weg naar EURO 2Ö00 EURO4 2000 Supportersclub Oranje winnaar EURO'96 KNVB KONINKLIJKE NEDERLANDSE VOETBALBOND jOHAN CRUIjFF BOKAAL AJAX-PSV KNVB Binnen een jaar na de oprichting heeft de Suppor tersclub Oranje al een prijs gewon nen. Hoogwaar digheids bekle ders van de UEFA hebben bij de finale van het Europees Kampioenschap voor Landenteams de supporters van Oranje uitgeroe pen tot het beste supporters legioen van het toernooi. Een terechte erkenning voor een legioen dat voor elke wedstrijd van het Nederlands elftal weer massaal in prachtige Oranje gewaden de plas overkwam om onze "jongens" te ondersteunen. De verzamelde pers van over de hele we reld keek met opperste verbazing naar die "gekke" Hollanders met hun eigen dwei lorkesten. Op wedstrijddagen van het Ne derlands Elftal werden in de binnenstad fantastische feesten gebouwd bij de KNVB Spelersbus met luifel en muziek. Dit steunpunt voor Oranje Supporters was een initiatief van het bestuur van de Sup portersclub Oranje en werd gesteund door de KNVB plus sponsorpool. Ambassadeurs Nederlands voetbal De houding en het gedrag van al Oran- je-fans was een voortzetting van een trend, die bij de wedstrijd Nederland-ler- land op 13 december vorig jaar in Liver pool werd ingezet. Het respect voor elkaar bezorgde elke rechtgeaarde voetballief hebber kippevel. Community Singing, geen boegeroep bij het spelen van de beide volksliederen, het geduldig luisteren naar een koortje in de rust van de wed strijd. Dat alles was een verademing. Bij onze wedstrijden tijdens het Europees Kampioenschap heerste hetzelfde respect en dezelfde sfeer. Mede daardoor hebben we een prima ambassadeursfunctie ver vuld voor het Nederlands Voetbal. Een goede zaak want over 4 jaar zijn we, sa men met België, gastheer van de eind ronde van het Europees Kampioenschap voor landenteams. Op weg naar het Magische jaar 2000 Hoewel dit najaar de kwalificatiewedstrij den voor de eindronde van het wereld kampioenschap beginnen, start voor de supportersclub Oranje de voorbereiding op de eindronde van het Europees Kam pioenschap in 2000 waarvoor Nederland automatisch is geplaatst. Ongetwijfeld een hoogtepunt in het Vaderlandse voet bal waar we nu al naar uit kijken. Bij de eindronde moet het gebeuren. Dan moet het Nederlands Elftal serieus mee strijden om de titel. In de komende 4 jaar moet daar keihard aan gewerkt worden. De steun van alle Oranje-fans is daarbij onontbeerlijk. De Supportersclub Oranje wil een brug slaan tussen de selectie van het Neder lands Elftal en haar vele fans. Supporters Club Card Oranje biedt ve le voordelen. Wanneer u lid wordt van de Supporters club Oranje voor fl. 50,-ontvangt u o.a. de prachtige Supporters Club Card Oranje. Dit unieke bewijs van lidmaatschap wordt y/erplicht wanneer u een kaartje wilt ko pen voor een wedstrijd van het Neder- lands Elftal. Met een Supporters Club Card Oranje kunt u met voorrang een toegangskaartje ko pen voor de thuiswedstrijden van het Ne derlands Elftal bij één van de 800 staat sloterij-verkooppunten (=Sens Service Points) SR; U kunt dus bij u om de hoek een kaartje kopen voor de wedstrijd van uw keuze. Daarbij geldt wel altijd dat dit kan zolang de voorraad strekt. Bij de eindronde in 2000 zal dit systeem ook worden gebruikt bij de verkoop van toegangskaarten. Daar zult u, als lid, in een bevoorrechte positie krijgen. Uiteraard biedt de Supportersclub Oranje ook nog nog andere voordelen. Zo krijgt u medio september/oktober het nieuwe voetbalblad gratis thuisgestuurd. Een blad met o.a informatie over uw supporters club Oranje. Verder zullen er activiteiten worden geor ganiseerd in samenwerking met de KNVB. Bij deze activiteiten staat u als lid cen traal. Het is de hoogste tijd.... Vervolgens is het de hoogste tijd om lid te worden van de Supportersclub Oranje. Er zijn u inmiddels ruim 12.000 Oranje-fans voorgegaan. Mede met uw steun kunnen we ons op eigen wijze voorbereiden op het magische jaar 2000. n, The Low Countries The Netherlands/Belgium special 1996 - 25 18 augustus

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 27