De grootste èn Oost Nederland voelt je tof in een bed van Rulof De selectie van Ajax Trainer-coach Louis van Gaal - 44 jaar, geboren te Amsterdam. Kwam als actief voetballer bij Ajax niet verder dan het reserve team, maar op zijn positie stond dan ook ene Johan Cruijff. Ging zijn geluk in België beproeven (FC Antwerp) en speelde later voor Telstar, Sparta en AZ. Maak te zijn debuut als (assistent-)- trainer in 1987 bij AZ en sinds 1 januari 1988 in dienst van Ajax. Eerst als assistent- en jeugdtrai ner, sinds 28 september 1991 als technisch directeur. Had in zijn beginperiode bij de Amsterdam mers te maken met veel kritiek, maar wordt momenteel door de Ajax-supporters op handen ge dragen. Heeft nog een een-jarige verbintenis met de 'Godenzo nen'. Waar zijn verdere toekomst ligt staat nog in de sterren ge schreven. Kan (m.n. volgens som mige journalisten) bij persconfe renties nogal arrogant en the atraal uit de hoek komen, maar de eerlijkheid gebied te zeggen dat hij meestal wel gelijk heeft. Hoge bomen vangen immers vaak veel wind en dat is ook op hem van toepassing. FRED GRIM Fred Grim - 30 jaar, geboren te Amsterdam. Doelman, oorspron kelijk afkomstig van de Amster damse amateurclub JOS (ook de club van Rinus Michels en de popgroep The Nits). Was halver wege de jaren tachtig tweede man bij Ajax en maakte in 1986 de overstap naar Cambuur Leeu warden. Verdedigde vanaf au gustus 1987 gedurende zeven sei zoenen het doel van de Friezen, zonder een enkele competitie wedstrijd te missen! Werd door Van Gaal teruggehaald en is mo menteel bezig aan zijn tweede seizoen in De Meer, wat hem fi nancieel gezien beslist geen windeieren heeft gelegd (Cham pions League!). Kwam na zijn rentree bij Ajax slechts éénmaal in actie voor de Amsterdamse hoofdmacht, vanmiddag volgt zijn tweede optreden. Edwin van der Sar - 25 jaar, ge boren te Voorhout. Doelman, be gon met voetballen bij Foreholte. Was een kop groter dan zijn leef tijdsgenootjes en werd daarom maar in het doel gezet. Maakte op latere leeftijd de overstap naar Noordwijk, waar hij tot zijn eigen verbazing gescout werd door Ajax. Debuteerde tijdens het sei zoen 1990/1991 voor de Amster damse hoofdmacht, maar vero verde pas in maart 1993 een ba sisplaats, wat ten koste ging van Stanley Menzo. Ging als derde keeper mee naar het WK 1994 en een jaar later (juni 1995) verdrong hij Ed de Goey definitief als eerste keeper bij Oranje. Is waarschijn lijk de best meevoetballende doelman in het vaderlandse be taalde voetbal. Verdedigt zijn doel sober en degelijk, is zelden op een fout te betrappen. Michael Reiziger - 23 jaar, ge boren te Amstelveen. Verdedi ger, van oorsprong echter aanval ler. Oorspronkelijk afkomstig van het Amstelveense St. Marti- nus, werd op jeugdige leeftijd in de Ajax-opleiding opgenomen. Maakte in 1991 zijn debuut in de Amsterdamse hoofdmacht en werd een jaar later uitgeleend aan FC Volendam. Wist daar niet te overtuigen en keerde tijdens dat seizoen terug naar Ajax. Werd het seizoen erop uitgeleend aan FC Groningen waar hij als mid denvelder veel indruk wist te ma ken. Van Gaal wilde hem wel te rughalen, maar dan alleen als rechtervleugelverdediger. Hij overtuigde zodanig dat hij als enige Ajacied geen enkele com petitiewedstrijd miste en debu teerde tegen Noorwegen al spoe dig voor Oranje. Heeft ook dit seizoen weer ijzersterk gespeeld, ook al werd hij regelmatig ge plaagd door blessures. Gaat in ie der geval Ajax verlaten; nieuwe werkgever wordt de AC Milan. Bij Winkelhorst Ledermode in Silvolde zult u verbaasd opkijken van de enorme kollektie jacks, jassen en accessoires in leder, antiek leder en suède. In de meest denkbare maten, rechtstreeks geïmporteerd en van absoluut hoogwaardige kwaliteit. Prins Bernhardstraat 46, Silvolde Tel. 0315-323623 Dagelijks geopend van 9.00 -12.00 en 13.00 -18.00 uur. Zaterdag van 9.00 -17.00 uur. Vrijdag koopavond. Gezond slapen geeft de beste energie om optimaal te presteren. Rulof heeft een ruime keus in slaapkamers van bekende merken. SLAARCOM FORT' Onze adviseurs vertellen u alles over goed en gezond slapen. 4 SILVOLDE DR. HUBERNOODTSTRAAT 10-12 DOETINCHEM TEL. 0314 - 334291

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 4