fel!» ^Bg SS De Arbodienst presenteert een nieuwe stijl MAN OF THE MATCH MAGNETRON ÜX DIENST! DIENST! Eric Viscaal werd na de wedstrijd tegen FC Groningen uitgeroepen tot Man van de Wedstrijd. Niet voor de eerste keer en wellicht ook niet voor de laatste keer. Want Viscaal toonde weer eens hoe belangrijk hij binnen korte tijd is geworden voor De Graaf schap. Niet alleen door zijn twee treffers (waarvan de laatste het predikaat wereldgoal verdien de), maar ook door zijn onmis kenbare spelverdeler-kwalitei ten. Doordat Korbach hem een plaats op het middenveld heeft gegund komen deze kwaliteiten alleen nog maar beter tot hun recht. Konsekwentie van een Viscaal op het 'grafelijke' mid denveld is echter wel dat zijn me despelers een stapje extra moeten doen. Want een speler met uit zonderlijk verdedigende kwali teiten zal Viscaal nooit worden. Maar een kniesoor die daar op let. Eric Viscaal toonde tijdens de wedstrijd tegen de Groningers aan dat hij momenteel de 'Vedet te van de Vijverberg' wordt ge noemd. Met de titel 'Man of the Match' als beloning. '-'bis. -vi. Tijdens elke thuiswedstrijd worden, er prachtige prijzen verloot in ons Kansspel. Op de bovenste foto biedt Édzvin Godee twee jeugdige fans een bal met handtekeningen aan. Onder verblijdt Marchanno Schultz de eerste prijswinnaar met zo'n praktische magnetron. Foto's: Bob Hengeveld preken bf: V (\and -\&e' De drie Arbodiensten in Oost-Nederland presenteren zich. Onder de eigen naam, maar in dezelfde nieuwe stijl. SK? 25 De le prijs in het kansspel van De GraafschapPers is ook vanmiddag een Deze grandioze prijs wordt beschikbaar gesteld door Arbodienst Almelo en Omstreken Almelo, tel. 0546 - 82 20 22 Arbodienst Midden- en Oost -Twente Hengelo, tel. 074 - 243 95 55 Arbodienst Oost-Gelderland Doetinchem, tel. 0314 - 34 21 21 De Arbodienst Almelo en Omstreken, de Arbodienst Midden- en Oost-Twente en de Arbodienst Oost-Gelderland introduceren sa men de nieuwe huisstijl. Niet alleen de vorm is nieuw, ook de inhoud. Kernbegrippen in onze nieuwe stijl van arbodienstverlening zijn heldere afspraken, op maat gesneden advisering en meetbare re sultaten, die van tevoren samen zijn bepaald. Aangesloten bij ^•'CROvm wmo- _?-2S57< W)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 25