tVaeretslquutje esbro Qun u ool^effen 'n minuutje veur n René van den Brink, Rob Matthaei en Jan Vreman keren De Graafschap de rug toe 'De Eendracht' brengt Taptoe-show Na Hennie Meijer (naar Veendam) en Patrick Paauwe (naar Fortuna Sittard) hebben ook René van den Brink, Rob Matthaei en Jan Vreman besloten De Graafschap te gaan verlaten. Van den Brink zal de komende twee seizoenen uitkomen voor FC Utrecht, overigens dezelfde club waar hij zijn betaald voetbal carrière begon. Er was al enige tijd Utrechtse belangstelling voor René van den Brink, maar de Culemborger wilde in zijn hart het liefst bij de Doetinchemse club blijven. Dat Van den Brink desondanks voor een verbintenis met FC Utrecht koos, wijt hij aan een te afwachtende houding van het Graafschap-bestuur tijdens de contractbesprekingen. "In principe leken wij tot een ak koord te komen over een meerja rige verbintenis, maar toen ik in de Voetbal International las dat ik in aanmerking zou komen voor slechts een een-jarig contract hoefde het voor mij niet meer. De volgende dag kwam De Graaf schap weliswaar plotseling met een hele goede aanbieding, maar toen had ik reeds de beslissing genomen om naar een andere club uit te gaan kijken. Het is uit eindelijk FC Utrecht geworden, de club waar ik min of meer be gonnen ben. Dit doet mij deugd, alhoewel ik met pijn in mijn hart bij De Graafschap vertrek. Ik vind De Graafschap namelijk een fan tastische club. Ik heb overigens al afspraken gemaakt met FC Utrecht over de invulling van mijn contract, aangezien ik beslist werkzaam wil blijven in het meu belbedrijf dat ik samen met mijn vader run. Ook die kwestie was een heet hangijzer tijdens de be sprekingen met De Graafschap." Is René van den Brink dus al ze ker van een nieuwe werkgever, Rob Matthaei blijkt dat nog niet. Toch diende de middenvelder zijn ontslag in bij De Graafschap, ontevreden als hij is over de nieu- Michel Nok en zijn vriendin Patricia waren dezer dagen op stadion De Vijverberg voor enkele afrondende besprekingen. De 24-jarige middenvelder, die o.a. bij SV Bijlmer, Haarlem, de Zivarte Schapen en Telstar speelde, tekende een 3-jarig contract bij De Graafschap. we aanbieding die hij onder ogen kreeg. Matthaei gaat daarom op zoek naar een nieuwe werkgever. "Er is interesse vanuit binnen- en buitenland; dus ik kom echt wel ergens terecht. De aanbieding die De Graafschap mij deed was niet van dat niveau waarop ik gere kend had. Vandaar, dat onze we gen nu ook gaan scheiden." De Graafschap verlengde inmiddels Foto: Bob Hengeveld wel de contracten met Jan Ooster huis (twee jaar), Frank Lukassen (twee jaar), Robert Fuchs (drie jaar), Fabian Wilnis (drie jaar), Raymond Victoria (een jaar), Marchanno Schultz (een jaar) en Olaf Lindenbergh (drie jaar). Ook Eric Redeker zal waarschijnlijk voor een periode van drie jaar als full-prof in dienst van De Graaf schap treden. Nieuwbouw Stravers Promotions Stravers Promotions, momenteel nog gevestigd in Gendringen, is afgelopen maandag gestart met de nieuwbouw van een be drijfspand op het Industrieterrein De Riezen, Bolanden 6 in Ulft. Het nieuwe pand, dat medio juli gereed zal zijn, omvat o.a. een grote hal, kantoren en een showroom. Stravers Promotions is gespecialiseerd in de verkoop van pro motionele relatiegeschenken. Vóór de aftrap en tijdens de pauze van deze wedstrijd zal er een zgn. Taptoe-show worden gegeven door de uit plm. 55 personen bestaande Ulftse Schutterij "De Eendracht" o.l.v. instructeur Geurts. Dit optreden van de ruim 75 jaar bestaande Schutterij wordt u aangeboden door: Timmerfabriek Hendriksen b.v. uit Ulft. 'n begrip in verse kip ESBRO niet voor niets 'n begrip in verse kip! ESBRO b.v. is een particuliere pluimveeverwerkende industrie, die ruim 25 jaar geleden is opgericht door J.E. Eskes sr. De Reuze-haan, vanmiddag te zien in Stadion De Vijverberg, is in te huren voor bedrijven. Voor info: Esbro b.v., tel. (0314) 33 2741 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 23