voor alle zekerheid! S3 De Graafschap ontsnapt in Tilburg makelaars assurantie- en pensioenadviseurs Croquanterie "DEVLAAI" lid nva Bulsink Interieurprojekten Scoren? 12 punten uit een vlaai Synagogestraat 6 7001 AG Doetinchem Telefoon (0314) 36 03 63 Gelijkspel in een slechte wedstrijd (1-1) der. Na de 1-0 kroop De Graaf schap enkele malen door het oog van de naald. Stewart kwam al leen voor Ron Olyslager, maar de doelman bracht ook redding. Daarna moest Eric Redeker een inzet van Jack de Gier van de doellijn halen. De Graafschap stelde er weinig tegenover. Alleen Edwin Godee, die na 37 minuten al inviel voor Rob Mat- thaei, schoot een vrije trap bijna achter doelman Van Fessem. Na rust kwam De Graafschap in ieder geval agressiever uit de startblokken. In de 49e minuut was Eric Viscaal dicht bij de ge lijkmaker, maar hij strandde na een solo op goalie Van Fessem. De gelijkmaker wilde echter niet vallen, ook omdat de Grafelijke aanvallers Meijer en Breetveld niet in de wedstrijd 'zaten'. Trai ner Korbach besloot in de 70e mi nuut het aanvalsduo te vervan gen door Raymond Victoria en Marchanno Schultz. Een gouden hand van wisselen, want juist de ze twee spelers stonden aan de basis van de gelijkmaker. In de 87e minuut zette Schultz zijn maatje Victoria alleen voor Van Fessem en met een kopbal zorgde Victoria voor dolle vreugde in het Graafschap-kamp, 1-1. In de voorbeschouwingen werd er al gesproken over lijfsbehoud. De Graaf schap zou wel 'even' winnen van het uitgebluste Willem II en FC Utrecht zou nooit winnen van Vitesse. De realiteit was anders. De Graafschap ontsnapte in de slotfase in Tilburg (1-1) en FC Utrecht versloeg het slappe Vitesse met 2-0. Fritz Korbach had het vooraf goed gezien. "We moeten ons niet rijk gaan rekenen." Op een goede wedstrijd (FC Groningen) laat De Graaf schap dit seizoen bijna al tijd een slechte volgen. Dat was in Tilburg tegen Willem II al niet an ders. De thuisclub was met de ge dachten al bij de zomervakantie, maar De Graafschap strafte dit niet af. Integendeel, de Doetin- chemmers liepen in de eerste helft als makke lammeren over de mooie grasmat in Brabant. Al na vijf minuten opende Bert Kon terman de score. De middenvel der werd geen strobreed in de weg gelegd en Konterman schoot de bal ongehinderd in de verste hoek, 1-0. "Wij wonnen alle duels en elke tweede bal was voor ons", zo verbaasde Willem Il-trainer Jimmy Calderwood zich over de matte instelling van de tegenstan- Raymond Victoria heeft vlak voor tijd nog de gelijkmaker gescoord en wordt bedolven onder zijn ploegmaten. Foto: Jan van den Brink V Nieuwstad 5-9 Lochem Tel. 0573 254334 15 komt bij een toenemend aantal bedrijven en instel lingen over de vloer. Vraag de referentielijst of bel voor informatie 0314 - 683041 M E U B E L E N WEHLSEWEG 4 KILDER THOMA NVM NVM* HYPOTHEEK

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 15