Er kan er maar een de beste zijn. En dat was volgens een on afhankelijk jury tijdens de wedstrijd Ajax-FC Twente Peter Hoekstra. De linksbuiten die halverwege het seizoen over kwam van PSV heeft zich opvallend snel aangepast in Am sterdam. Tijdens Twente haalde Hoekstra bijna zijn gehele trucen doos te voorschijn en dolde alle verdedigers van de ploeg uit Enschede. Gelukkig kon hij ook nog een van zijn mooie acties afronden met een goal waardoor de jury en Miss Ajax na de wedstrijd hem de felicitaties konden geven als man of the match. Fanatiek en dapper waren de juiste woorden voor de jong ste Ajacied die zondagmiddag op de grasmat van De Meer te bewonderen was. De jongste balkunstenaar luistert naar de naam Urbi Emanuelsson. Hij had de eervolle baan van de dag als mascotte bij Ajax-FC Twente. Urbi is negen jaar en speelt als linkerspits in het E1 elftal van Ajax. Na de gebruikelijke toss poseerde Urbi met gepaste trots met zijn favoriet Edgar Davids voor de foto. KICK OFF NR. 17 - 19 Het is en blijft altijd een spannende strijd. De strijd om de Oger-Ajax Fanshop Penaltybokaal. In de rust van de wedstrijd Ajax-FC Twente traden drie topschutters in de schijnwerpers: Job de Jong uit Alme- re Buiten. Aleander Hoek uit Diemen en Jelle van Werkhoven uit Krommenie. De drie jongemannen wa ren aan elkaar gewaagd en gaven elkaar geen stro halm breed. Maar na 15 penalties was het de 10- jari ge Aleander Hoek van Voorland D2 die twee keer raak wist te scoren. Job de Jong kwam tot 1 treffer en de 8- jarige Jelle van Werkhoven wist helaas niet het net te vinden. reisburo SOEVER Tijdens Ajax-FC Twente klonk werderom de tune van het Philipp Bellini festival. De Ajax-sponsor ver loot per wedstrijd twee originele Ajax-horloges. In de rust worden de winnende nummers van een sei zoenkaarthouder en een koper van een los kaartje bekend gemaakt en na afloop van de wedstrijd rei ken twee Ajacieden het kleinnood aan de prijswin naars uit. Dat gebeurt ook na afloop van Ajax-Feyenoord. Dus let goed op in de rust. Na de tune "Philipp Bellini., een nieuwe dimensie in tijd." worden de winnende nummers bekend gemaakt.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 19