overige teams rqjfJJJfc C-JEUGD 23/3 KoloniaCl-RodaJCCl, 0-3 Een moeizame overwinning tegen het erg defensief ingestelde Kolonia. In de eerste helft kreeg Roda JC enkele goede mogelijk heden om tot scoren te komen, maar het ontbrak aan overtuiging in de afwerking. Met een 0-0 ruststand gingen beide teams thee drinken. Na de rust een agressiever Roda JC dat nog meer druk ging uitoefenen op het doel van Kolonia. René Jorissen, die noodgedwongen op de rechtsbuiten positie moest spelen, omspeelde op een fraaie manier zijn directe tegenstander en zorgde ervoor dat Roel Brouwers 0-1 kon aanteke nen. Kolonia moest nou wat terug doen en dit had tot gevolg dat Roda JC meer ruimte kreeg. Rob Pierik kon in de rebound voor 0- 2 aantekenen na een schot van René Jorissen. Na de 0-2 hoopten de kansen zich op. Vlak voor tijd was het Roel Brouwers die voor zijn tweede treffer zorgde zodat de eindstand op 0-3 bepaald werd. A-JEUGD 23/3 Roda JC Al - Quick Nijmegen Al5-0 Gedurende de gehele wedstrijd had Roda JC een groot veldoverwicht met vooral voor rust goede combinaties waaruit Dave Zafarin twee keer scoorde en Bart Reijnders in de rebound na een schot van Björn Lumey. Na de rust was het spelpeil lager doch het overwicht evenals in de eerste helft groot. Kort voor het einde bepaalden de ingevallen Rick Gorgels en Bart Reijnders de 5-0 eindstand. B-JEUGD 23/3 Quick Nijmegen BI - Roda JC BI, 1-3 Nol Hendriks was na afloop van de wedstrijd tegen de graafschap in feeststemming. (foto: Theo Gijzen) Roda JC, dat in de eerste helft met een veel te lakse instelling speelde, kon absoluut niet overtuigen. Doordat de tegenstander wel agressief en met veel inzet speelde, was er veel te veel balverlies. Dit leidde ertoe dat Quick Nijmegen op voorsprong kwam, 1-0. Roda JC trok de stand gelijk door Maarten Vandermeulen, die een individuele actie doeltreffend afsloot, 1-1. Na de pauze een heel ander Roda JC. Onder de stuwende impulsen van Tim Zuidersma, die foutloos speelde, ging het team beter spelen. Via snel combinatie-spel werd het doel van Quick N. bestookt. De kansen hoopten zich op, maar het was weer de voortreffelijk spelende Maarten Vandermeulen, die op de solo-toer ging en koelbloedig scoor de, 1-2. Tenslotte werd het 1-3 door Roger Rademacher, die een afzwaaier oppikte en met een boogbal de keeper kansloos liet.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 31