Secondenloterij Supporter van de week FC Groningen - Sparta Wedstrijdbal Wedstrijdsponsor ABN AMRO Tot ziens bij de volgende thuiswedstrijd van FC Groningen De wedstrijdsponsor van vandaag is: H. Apotheker Fruithandel BV te Groningen Ook in dit seizoen kunt u bij elke thuis wedstrijd van FC Groningen weer in de prijzen vallen. Hoe? Dat is vrij eenvoudig. U koopt bij één van de vrijwilligers van de Supportersvereniging FC Groningen een lot in de 'seconden-loterij'. Op elk lot staan zes nummers vermeld. Er worden in en rond het stadion 900 loten verkocht, waardoor er in totaal dus 5400 nummers in omloop zijn. Dat aantal correspondeert met het aantal seconden dat een wed strijd duurt. Heeft u een lot gekocht waar op de juiste doelpunttijd staat vermeld, dan heeft u een prijs. De hoofdprijs, die dus overeenkomt met het secondenum mer van het eerste doelpunt, levert u f125,- op. Maar ook de daaropvolgende doelpunten kunnen voor u 'prijs' beteke nen, tenminste als u een lot hebt gekocht. Bovendien steunt u daarmee ook nog de Supportersvereniging FC Groningen die voor onze FC zo veel goed werk verricht. FC Groningen - Willem II van twee weken geleden bood het publiek met name in de tweede helft vertier. Wederom kunnen we zeggen, want FC Groningen bewaart z'n kruit meestal voor de tweede helft. De omcirkelde toeschouwer kan voor de vol gende thuiswedstrijd van FC Groningen, de laatste in dit seizoen, een gratis trib- unekaart bij de administratie afhalen. Doelpunten Willem II 1 e prijs: 4035 2e prijs: 4996 3e prijs: 5373 Zetfouten voorbehouden Zondag 5 mei 1996 a.s. Aanvang 14.30 uur De wedstrijdbal van het merk PUMA voor deze thuiswedstrijd is aangeboden door: Hoofdsponsor^ PIONEER The Art of Entertainment en 24

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 26