Spaarzegelaktie FC Groningen De spaarzegelaktie van FC Groningen loopt volop. Logisch, want één volle spaarkaart geeft al recht op f25,- korting op een seizoenkaart of entree- kaart. De actie loopt voorlopig van 15 maart tot en met 15 augustus. Voorlopig, want als de aktie aanslaat dan gaat FC Groningen er uiteraard mee door. Bij een besteding van f 50,- bij één van de deelnemende detaillisten/be drijven krijgt u één zegel. Vijftig zegels geeft dus recht op f 25,- korting. Seizoenkaarthouders krijgen allemaal een spaarkaart thuisgestuurd, waarop reeds 20 zegels (met een waarde van f 10,-) zijn geplakt. Door een verlaging van het BTW-tarief moest FC Groningen alle seizoenkaarthouders f 10,- teruggeven. Organisatorisch bleek dit onmogelijk, FC Groningen hoopt op deze manier dit probleem uit de wereld te hebben gehol pen. "Seizoenkaarthouders hebben zo dus al een begin gemaakt", zegt admi nistrateur Flerman Rozema, die de spaarzegelaktie bedacht en samen met Algemeen Manager Theo Huizinga op zette. Naast de deelnemende detaillis ten/bedrijven, geven het Nieuws blad van het Noorden, Voetbal In ternational, Sport International en Runners World zegels wanneer u een abonnement op één van deze bladen neemt. Voor een abonne ment dient u zich te melden bij de administratie van FC Groningen, Zaagmuldersweg 63 te Gronin gen. De deelnemende detaillisten/bedrijven zijn: - Nieuwe Weme Supermarkten - Becker Optiek - Style Rinket - Hans Diderich Schoenen BV - Boonstra Europa Meubel - Objectief Foto en Video - Ferwerda Rijwielhandel - ESSO Europaweg - Schoonveld BV - Reisbureau Internoord - Autogroep Van der Molen - Snuffel Jeans - AB Computerservice - Bruynzeel Keukens - Makelaardij Tebbens Torringa - Algemeen Belang - Sigarenmagazijn Homan - Nieuwsblad van het Noorden - Voetbal International - Sport International - Runners World - TCT Tegels, Keuken, Sanitair - C.V.B. Bank - Auto Revista - Formido (hele provincie) - Pander Project - Koophuis Scheemda - Zaal Leatherwear - ESSO Stations - Pop Dijkemaweg - Friesestraatweg 18 19 17

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 19