Sterke bezetting Jubileumtoernooi Eurovoetbal 14 Het 20e toernooi Eurovoetbal tijdens de Pinksterdagen (24 t/m 27 mei a.s.) kent een ongekend sterke bezetting. Naast de Nederlandse top: Ajax, PSV, Feyenoord. FC Twente, SC Heerenveen en FC Gro ningen, komt de winnaar van 1995, Sporting Lissabon, terug. Nottingham Forrest uit Engeland komt voor de derde keer een gooi naar de winst doen en Bo- russia Dortmund, de Duitse kampioen, heeft wat goed te maken. Daarnaast komt voor het eerst na de boycot Partizan Belgrado uit het voormalige Joegoslavië. Het toetje van Eurovoetbal komt uit Midden- en Zuid-Amerika. Uit Mexico City komt de topjeugdploeg van Necaxa en uit Rosario in Argentinië de voetbalschool van Renato Cesarini. Op vrijdag 24 mei gaat het toernooi van start in het Oosterpark Stadion in Gronin gen en het Abe Lenstra Stadion in Heer enveen. Het programma die avond ziet er als volgt uit: Oosterpark Stadion: 19.00 uur FC Groningen - Necaxa Mexico 20.15 uur Ajax - Partizan Belgrado Abe Lenstra Stadion (Heerenveen): 19.00 uur Heerenveen - Club Renato Cesarini Argentinië 20.15 uur PSV - Sporting Lissabon Op zaterdag 25, zondag 26 en maandag 27 mei wordt het toernooi voortgezet op Stadion Esserberg in Haren, de thuisba sis van Be Quick en Helpman. Op alle da gen is de aanvang 09.00 uur. Voorverkoop Seizoenkaarthouders FC Groningen Vanaf maandag 13 mei kunnen seizoen kaarthouders van FC Groningen kaarten in de voorverkoop kopen bij de administ ratie van FC Groningen. Zij krijgen f 10,00 korting op een kaart voor vier dagen f 5,00 voor de jeugd t/m 14 jaar). Ook aan de kassa's gelden deze kortin gen op vrijdag 24 mei op vertoon van de seizoenkaart. Bij de sigarenmagazijnen van Homan, Minke, Gorter, Knollema en Stiekema in Groningen en Ennes in Haren begint van af maandag 20 mei de voorverkoop voor alle andere voetballiefhebbers. Ook zij kunnen met de kortingsbonnen uit het Nieuwsblad van het Noorden voor aant rekkelijke prijzen naar Eurovoetbal. De voetbaljeugd van de afdelingen Gro ningen, Friesland, Drenthe en Zwolle heeft op vrijdagavond 24 mei gratis toe gang tot het Oosterpark en het Abe Lenstra Stadion in Heerenveen, op vertoon van kaarten die via de club zijn te verkrijgen. Alle verenigingen zijn daar over reeds geïnformeerd. De poule-indeling ziet er als volgt uit: A: Nottingham Forest Feyenoord Partizan Belgrado SC Heerenveen Club Renato Cesarini Ajax B Borussia Dortmund FC Twente Necaxa PSV FC Groningen Sporting Lissabon

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 16