FC VOLENDAM, VEEL SUCCES 'MOMENT SUPPORTER' VERSTERKING!!! We vragen ons wel eens af waarom er zoveel mensen zijn die alleen voetbal wedstrijden bezoeken als het goed gaat met de club. Dat zijn mensen die zich op dat moment supporter noemen. Je ziet deze mensen gelijk bij binnenkomst van het stadion al staan, de verhalen over hoe het vanmiddag weer zal gaan, dat die ene speler zo fantastisch kan voet ballen etc. Maar dan gebeurd het, de wedstrijd valt zo tegen en de pot wordt verloren. Die ene, zo fantastische voetballer, heeft gevoetbalt als een krant. Nou, dan moet je die "MOMENT SUPPORTER" eens spreken, dan deugd er opeens weinig tot niets meer aan de club. Noem het maar op: de spelers, de trainer, de sfeer, de scheids. En het gevolg daarvan is dat deze mensen de volgende keer weer thuis voor de kachel (verwarming) zitten te wachten tot Studio Sport begint. Maar je hebt ook nog enkele helden die bij weer of geen weer iedere keer opnieuw naar het stadion toe hobbelen. Deze supporters zullen de club door dik en dun blijven steunen. Die supporters vind je overal, op de hoofdtribune maar ook op de Noorder- en Zuidtribune. De jon gens worden nog wel eens uitgemaakt voor 'rotzooitrappers of iets dergelijks', maar wat versta je onder 'rotzooitrap pers Wanneer er bijvoorbeeld vandalisme plaatsvindt dan ben ik het met deze term geheel eens. Echter, iemand die in één of ander vak zit of staat automatisch laten toebehoren tot deze groep, dat kan niet. Waarom toch? „Het is vijf voor twaalf" zegt Jan Brouwer, de tegenwoordige 'externe' manager van FC Volendam. De over gang van Marcel Valk is een feit. De van GA Eagles overgenomen middenvelder tekende een contract voor 21/2 seizoen. Eerder werden de Servische centrale middenvelder Dejan Govedarica (Vojvodina) en rechterspits Jerry Simons (Vitesse) gehuurd. 'ar°el Vaik Daar staat wel tegen Üe'an G0Vedgr. over dat niet meer n°a beschikt kan worden over Krysztow Bociek. De Poolse spits, eveneens gehuurd, is per 22 februari j.l. vertrokken naar zijn club Stal Mielec. Met deze 3 nieuwelingen is aan de wensen van Bert Jacobs tegemoet gekomen. De nieuwe spelers zijn inmiddels voorgesteld aan de selectie met dien verstanden, dat het nu met deze groep moet gebeuren. Alle neuzen moeten dezelfde kant op, is de mening van de Volendamaanhang. Er zijn tenslotte nog 11 wedstrijden tegaan waarbij nog 33 punten te verdienen zijn, en... dan zijn er nog bloemen genoeg aan de finish. 9

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 9