Spo(r)t Snippers De in De Baandert geplande interland tussen Jong Oranje en Jong België (onder 21) moest worden afgelast vanwege de invallende dooi. Jammer, want daarmee zagen we Mark van Bommel en Jurgen Dirkx in actie. Op 6 Mei van het vorig jaar raakte Robert van der Weert tijdens de thuiswedstrijd tegen De Graafschap geblesseerd. Onlangs maakte hij zijn rentree met het tweede elftal. Aan een lange lijdensweg kwam gelukkig een einde. Bart Meulenberg op 4, Robert van der Weert op 13 en Dominiek Vergoossen op 20 maart. Zij vieren dan hun verjaardag. En tot slot op 12 maart trainer/coach Pim Verbeek, hij wordt dan 40 jaar. Alvast allemaal proficiat. Urvin Lee en Ronald Hamming hebben het contract verlengd. Zij blijven tot respec tievelijk 1 juli 1999 en 1 juli 1998 aan Fortuna Sittard verbonden. Ook Mark Burke blijft voor langere tijd in De Baandert voetballen, want ook zijn con tract werd verlengd en wel tot 1 juli 1999. Terug na een lange blessure scoorde verdediger Martin van Ophuizen in de uitwed strijd bij NEC in de tweede minuut een doelpunt. En nog wel met zijn hoofd...! "Het was mijn derde kopdoelpunt in mijn voetbalcarrière liet hij vol trots weten!!! De afgelaste wedstrijd tegen Ajax is opnieuw vastgesteld. Woensdag 13 maart komt Ajax weer naar De Baandert. Toegangskaarten van 2 februari zijn geldig. Aanvang van de wedstrijd 20.00 uur. De wedstrijd Fortuna Sittard - FC Utrecht van 8 maart 1996 is verplaatst naar woens dag 27 maart 1996, aanvang 20.00 uur. John Walstock mede koploper Onze rubriek "Voetbalprognoses" heeft er een nieuwe leider bij. Wekenlang was het Fortuna's veiligheidsman John Leinarts die met vijf goed geraden voorspellingen de leiding had in dit klassement. Maar na de wedstrijd Fortuna Sittard tegen Willem II is daar John Walstock trainer en hoofdopleidingen bijgekomen. Ook hij gaf vijf keer een goede prognose. De Stand tot nog toe: 1) John Walstock en John Leinarts 5 goed 3) Math Kuypers en Jo Delil 4 goed 5) Wil van Oord, Eduard Roesters, Oor Brom 3 goed 8) Ria van Menxel, Tiny Vleugels, Jan Mulder en Lambert Wijnen 2 goed -elbee- 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 6