k. SVoH* ...ï- Linkerverdediger Solana, sterk in het één tegen één duel én aanvallend inge steld. was voor Zaragoza een be hoorlijke aderlating. In zijn "officierswerk" wordt Poyet gesteund door een andere speler die er op 6 februari niet bij was, Aragon. De defensiefste middenvel der is Oscar, die, zoals het een speler in die positie be taamt, sterk is in het rugdek king geven van de meer aanvallend ingestelde mid denvelders. Bovendien kan Oscar ook als echte verdedi ger goed uit de voeten. In Zaragoza speelde Nayim in een vrij centrale rol, ter wijl hij ook aan de rechter kant goed uit de voeten kan. Nayim schreef geschie denis met zijn perfecte doel punt in de Europa Cup-finale. Van geweldige afstand boog de hij de bal over Arsenal-keeper Seaman voor de winnende treffer. Nayims inzicht en traptechniek zijn de grootste kwa liteiten van de man. De enige actuele interna tional van Real Zaragoza is de rechterverdediger Belsué. Alberto Belsué voetbalt sinds 1987 bij Zaragoza, daarvoor toonde hij zijn kunsten voor Estrella Andora. KICK OFF NR. 14-30 AANVAL Voorin spelen Higuera en Morientes. Higuera is een begaaf de speler die slimheid aan klasse paart. Over rechts passeert hij makkelijk en zijn voorzetten zijn bijzonder gevaarlijk. Morientes is een spits die af en toe uit zijn slof kan schieten. Hij is fysiek sterk en een aanspeelpunt dat veelal gebruikt wordt om combinaties van achteren uit op te zetten. Niet genoemd maar moge lijk wel bij de selectie zijn Pardeza die deel uitmaakte van de beroemde Quinta del Buitre, de Bende van Butra- gueno uitmaakte. De kleine middenvelder is een voor beeld van werklust maar hij kan ook nog eens heel goed voetballen. Gustavo Lopez speelde tegen Ajax in Zara goza op de linkerzijde van het middenveld terwijl trai ner Victor ook een beroep kan doen op de kleine, felle verdediger Pagui. Zeker niet van de partij is de Argentijnse aanvaller Ram- bert. Net als Peter Hoekstra bij Ajax is hij niet speelge rechtigd omdat hij eerder dit seizoen voor een andere club uitkwam (Inter). Op 6 februari deed Cuartero als centraal verdediger mee in de plaats. Als vervanger van Caceres deed hij het op merkelijk goed. De formatie van Real Zara goza hanteert een 4-4-2 sys teem dat echter naar gelang de eisen van de wedstrijd soepel in een 4-3-3 systeem kan veranderen.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 30