EEN STERK TEAM REAL ZARAGOZA KICK OFF NR. 14-29 DEFENSIE Op het middenveld is Poyet het draaipunt. Door een schorsing ontbrak Poyet in de eerste wedstrijd en dat De tegenstander van Ajax in de strijd om de Europese Super cup won nog nooit een landstitel. Real Zaragoza is vooral een cupfighter en dat blijkt uit de vier keer dat het de Spaanse beker (de Copa del rey) won en uit de winst in de Europa Cup voor Bekerwinnaars van het laatste seizoen. In de Spaanse competitie speelt Real Zaragoza momenteel een vrij bescheiden rol maar de positie op de ranglijst mag niet verduisterend werken. Trainer Victor heeft namelijk een goede ploeg tot zijn beschikking. In dat elftal zit namelijk niet alleen individuele kwaliteit maar ook collectieve kracht. In vergelijking met het vorig seizoen, waarin op weg naar de finale Feyenoord kansloos werd gelaten, zijn er twee be langrijke veranderingen. De Argentijnse spits Juan Esnaider keerde terug naar Real Madrid en de kleine, begaafde aan voerder Miguel Pardeza verloor door ernstiq vormverlies zijn plaats. Bekijken wij het elftal van Real Zaragoza, dan zien wij in het doel een fysiek sterke doelman. Zijn naam is Juanmi en hij houdt de vroeger titularis, Cedrun, op de bank. Juanmi is sterk op de lijn maar heeft ook geen angst om iets verder uit zijn doel in te grijpen. De defensie van Real Zaragoza kan op verscheidene manie ren worden opgesteld. Veel spelers kunnen op meer dan één positie uit de voeten. Waarschijnlijk is dat, net als in Za ragoza op 6 februari, international Belsué als rechtsachter opereert. In de heenwedstrijd deed hij dat overtuigend, al had hij met de beweeglijke Ronald de Boer zeker in de eer ste helft veel moeite. Belsué heeft aanvallend bloed in zijn Xavier Aguado, de stopper naar een voorsprong tegen die in La Romareda zijn club Ajax kopte. I Gustavo Poyet, één van wedstrijd was Poyet er van- de spelbepalers van Real wege een schorsing niet bij. Zaragoza. In de eerste aderen stromen en stoomt graag op naar voren waar hij de combinatie zoekt met de spelers vóór hem. Leider van de verdediging is de Argentijn Caceres. Door een spierblessure ontbrak hij in de eerste ontmoeting maar mogelijk kan trainer Victor vanavond wel weer een be roep doen op deze centrale verdediger die sterk aan de bal is én een man kan uit schakelen. Net als Caceres is de andere centrale verdediger, Agua do, ook sterk in de lucht. Zijn opbouwende kwalitei ten zijn minder maar als mandekker is hij een belang rijke kracht. Solana is de linkerverdedi ger. Net als zijn collega op de rechterkant is Solana niet vies van een offensief avon tuurtje.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 29