Open Dag op zaterdag 3 augustus VITESSE VANDAAG Ben Iroha met onmiddellijke ingang naar San José Clash Niet alleen via het aantrekken van spelers is Vitesse al bezig met volgend seizoen. Ook organisatorisch worden er spijkers met koppen geslagen. Vast staat inmiddels dat de jaarlijkse Open Dag op Monniken huize gehouden zal worden op zaterdag 3 augustus. Net als vorig jaar, toen meer dan 10.000 belangstellenden een kijkje kwamen nemen, zal de Open Dag een echt publieksevenement worden met tal van activiteiten. Uiteraard staat de (nieuwe) spelersgroep van Vitesse centraal. Handte keningenjagers doen er verstandig aan zaterdag 3 augustus vrij te houden! Gelderland Toernooi Vier dagen na de Open Dag, op woensdag 7 augustus, presenteert Vitesse zich voor de eerste keer van het seizoen '96-'97 officieel aan het publiek. Uiteraard gebeurt dat tijdens het traditionele Gelderland Toernooi. Welke clubs deel zullen nemen is nog niet bekend. Gestreefd wordt in ieder geval naar een bezetting die nog sterker is dan vorig jaar toen het Spaanse Real Sociedad en VfB Stuttgart uit Duits land naar Arnhem kwamen. De opzet van het Gelderland Toernooi wordt niet gewij zigd. Ook dit jaar worden er drie wedstrij den van drie kwartier gespeeld. Blessures Het gaat goed met Edward Sturing. De verdediger die tijdens het trainingskamp op de Canarische Eilanden geblesseerd raakte aan zijn knie, traint sinds een week weer met de groep mee en maakte afgelopen week tegen FC Zwolle zijn rentree. Vandaag begint Edward Sturing waarschijn lijk op de bank. Met de andere geblesseerden gaat het minder snel. De enkelbanden van Edwin Gorter hebben nog even rust nodig en hetzelfde geldt voor de achillespezen van Abe Knoop. Op Willem Korsten (archieffoto) tenslotte hoeven we dit seizoen niet meer te reke nen. De talentvolle linkspoot herstelt van een heupoperatie en dat gaat nog wel even duren. Willem Korsten: "Het gaat vooruit, maar langzaam. Ik moet gewoon hopen dat het allemaal goed komt en dat ik straks weer op het hoogste niveau kan voetballen. Garanties geven de specialisten niet, een lichaam is geen machine, maar omdat ik jong ben, 21 pas, is de kans op een volle dig herstel wel groot. Als dat niet zo was, had ik de operatie niet eens uit laten voe ren, want het was toch vrij ingrijpend." Ben Iroha naar San José Clash Ben Iroha, Nigeriaans international, is met onmiddellijke ingang vertrokken bij Vites se. Hij is gecontracteerd door het Ameri kaanse San losé Clash dat uitkomt in de Amerikaanse profcompetitie die begin april van start gaat. Voor zowel Vitesse als Ben Iroha is dit de beste oplossing. Bij Vitesse kwam Iroha niet aan de bak en met zijn 26 jaar is hij te jong om genoegen te nemen met een plaats op de bank.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 23