Inswingers VITESSE VANDAAG "Heel belangrijk is dat er onder Frans Thijssen veel minder geschoven wordt in het elftal. Ik speel graag met Theo Bos naast me. We we ten precies wat we aan elkaar hebben, wie waar moet lopen. Al maakt het me in principe niet eens zoveel uit wie er naast me speelt, als het maar niet elke week een ander is. Met Martin Laamers gaat het ook goed, alleen moeten we elkaar wat meer coachen, omdat we nog wat aan elkaar moeten wennen." Erwin van de Looi - foto - in De Gelderlander) "Ik begon goed. Draaide een lekkere voorbereiding, voelde me steeds beter worden. Maar na een paar wedstrijden kwam de klad erin, ik ben toen ook mee gezogen. Maar het gekke is, ik zit nog steeds in die neerwaartse spiraal. Dra matisch wil ik het niet noe men, maar het zit me niet lekker. Zoiets heb ik ge woon nog nooit meege maakt. Tuurlijk, je hebt altijd wel een wedstrijdje waarin het niet loopt. Maar dat duurt nooit zolang. Ik weet niet waar het aan ligt. maar ik wil er niet te veel energie meer insteken, ik wil er niet meer over nadenken. Ik wil gewoon lekker voetballen." Louis Laros in de Arnhem se Courant/Gelders Dag blad) "Op een gegeven moment kwam er een ukkie, die nog net niet boven de toonbank uitkwam, aan de kassa. Hij wilde een kaartje en legde zo een briefje van honderd neer. Ik vroeg: 'heb je het niet kleiner?' Hij graaide wat in zijn broekzak en pakte nog eens een briefje van honderd. 'Nee meneer, ik heb alleen dit nog', zei hij. Dat is me bijgebleven." (Kassier en Zilveren Vites- senaar Frits Blijjenberg in de Arnhemse Koerier) "Natuurlijk in Nederland ben ik totaal onbekend. Ik ben zes jaar geleden via een achterdeur vertrokken. Ik zit dan ook vol revanchegevoe- lens, voor mij geldt nu slechts één ding: de start van de Nederlandse compe titie. Dan wil ik worden losgelaten, ik ben een vul kaan die op uitbarsten staat. Slecht spelen kan, maar ik wil na elke wedstrijd het gevoel hebben: verdomme, wat doen mijn poten zeer." Steve Goossen in Voetbal International) "Wie er komend seizoen voor de groep komt te staan is nog onduidelijk. De club wil door met ad interim trainer Frans Thijssen, maar kan nog niet zeggen in welke positie. Voorzitter Karei Aalbers: "Als we morgen een Cruyff of Van Gaal kunnen krijgen zullen we niet aarzelen." (Uit De Telegraaf)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 21