Selecties Vitesse en Ajax VITESSE VANDAAG Onderstaand de namen van de selectiespelers van Vitesse en Ajax. De verwachting is dat de elf eerstgenoemde spelers in de basisopstelling staan. Kort voor het begin van de wedstrijd worden de exacte opstellingen bekend gemaakt. Op de puntjes achter de namen kunt u de rugnummers invullen. Scheidsrechter: Herman van Dijk Herman van Dijk, de scheidsrechter van vanmiddag, is een echte Fries. Hij werd geboren in Heerenveen en woont tegenwoordig in De Knipe. De 37-jarige Van Dijk is een sportlief hebber pur sang. Hij speelt tennis, deed aan wielrennen en speelde voetbal bij de amateurs van Heerenveen en Nieuwschoot. Van Herman van Dijk wordt verwacht dat hij dit seizoen definitief doorstoot naar de top. Grensrechters vanmiddag zijn Berend Talens en Peter Oskam en vierde official de heer M. Moonen. Raimond van der Gouw Raymond Atteveld Theo Bos Erwin van de Looi Arjan Vermeulen Arco Jochemsen Dmitri Shoukov Huub Loeffen Roy Makaay Dejan Curovic Louis Laros Edwin van der Sar Michael Reiziger Danny Blind Frank de Boer Winston Bogarde Ronald de Boer Patrick Kluivert Edgar Davids Finidi George Nwankwo Kanu Peter Hoekstra Rein Baart (keeper) Edward Sturing Martin Laamers Ante Mise Carlos van Wanrooy Rob Alflen Leo Koswal Edwin Gorter (geblesseerd) Willem Korsten (geblesseerd) Abe Knoop (geblesseerd) Henk Grim (keeper) Sonny Silooy Arnold Scholten Andrej Demtsjenko Dave van den Bergh Noordin Wooter Jari Litmanen (geblesseerd) Martij n Reuser (geblesseerd) Mare Overmars (geblesseerd) Marcio dos Santos (geblesseerd)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 13