OC ER/A J AX FANSHOP Degene die z'n zenuwen het beste de baas is wint meestal. Maar ook dat hoort bij een echte prof. Tijdens de rust van Ajax- De Graafschap onder het kunstlicht moesten weer drie dap pere strijders laten zien wat ze waard waren in een nieuwe ronde van de Ajax-Oger Fanshop Penaltybokaal. Uit eindelijk kan er maar een met de hoogste eer strijken. Tijdens de aller laatste competitiewedstrijd van Ajax - NEC van 24 december van 1995 mocht natuurlijk ook de strijd om de Oger/Ajax Fanshop Penaltybokaal niet ontbreken. Onder toeziend oog van de kerstman zetten de jonge talenten hun beste beentje voor om er een knallende jaarafsluiter van te maken, iedereen ging uiteindelijk met een be ker en natuurlijk een extra kertska- dootje naar huis. De Kerstman stond een paar drukke dagen te wachten, de drie jongste schutters en hun grote idolen van de Ajax-selectie konden gaan genieten van een paar heerlijke daagjes vrij. Natuurlijk werden er in de twee laat ste thuiswedstrijden weer mooie hor loges door sponsor Philipp Bellini uit gedeeld. De bekende tune galmde in de rust weer door het stadion: Philipp Bellini een nieuwe dimensie in tijd. Twee winnaars per wedstrijd werden na af loop uit handen van twee ajacieden de mooie Ajax-horloge overhandigd. Ook vandaag zal voor de eerste keer van dit jaar de vetrouwde Bellini sound in het stadion te horen zijn. Dus let goed op het nummer van uw koop kaartje van uw seizoenkaart. KICK OFF NR. 12 - 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1996 | | pagina 13