Koninklijke Smilde B.V. Heerenveen Kraak Makelaardij o.g. Heerenveen Kroon Oil-Almelo Almelo Kuip Amusement Heerenveen Kuiper Meel B.V. Heerenveen Kuiper Verzekeringen B.V. Heerenveen Lankhorst Touwfabriek Sneek Lascon B.V. Heerenveen Leeuwarder Courant Leeuwarden Litho De Finne Gr ou Lolkema Grondverzet Heerenveen Louis de Poortere Ureterp Machinefabriek B.V. van der Berg Heerenveen Makelaardij Popma Leeuwarden Makelaarskantoor J. Koopmans Beetsterzwaag Meadow B.V. Eesterga Mennens Groningen/Twente Groningen Metselbedrijf de Leeuw Jubbega Metselbedrijf Portijk Lemmer Meubelcentrum Blaauw Jubbega Mevr. T. Steenbeek Harich Mirelco Beheer B.V. Heerenveen MKS Makelaars o.g. Joure Mobil Service Station Heerenveen Modehuis Rinsma Gorredijk Moret, Ernst en Young Heerenveen Murris Meppel B.V. Meppel N.V. Waterleiding Friesland Leeuwarden Nationale Fiets Projecten Heerenveen Nederlioed Staalbouw Heerenveen NNAB B.V. Surhuisterveen Noord Nederlandse Wegenbouw Surhuisterveen Noordland Makelaardij B.V. Drachten Notariskantoor Mr. J.F. Harmsma Joure Notaris Mr. Y.R. Hoekstra B.V Sint Nicolaasga Notaris Palstra Augustinusga Nuvema Uitvaartverzekering Baarn NVB Vermeulen Leeuwarden Octopush Grafiservice Hasselt (OV.) Offringa Booms ma Bouw Drachten Offringa Roden Beheer Roden Optimax Sportvitaminen Heerenveen Oranjeboom Brouwerij B.V. Peter van Dijk Office Design Oude has ke Plastic Modern Heerenveen Poiesz Supermarkten B.V. Sneek Postiljon Motel Heerenveen Heerenveen Piet Boersma Schiders Heerenveen Prins Dokkum B.V. Dokkum Proforms B.V. Heerhugowaard Projektontwikkeling Drachten Drachten PTT-Post Leeuwarden PTT-Telecom Leeuwarden Rabobank Bolsward Bolsward Rabobank Drachten e.o. Drachten Rabobank Franeker e.o. B.A. Franeker Rabobank Gorredijk-Jubbega e.o. Gorredijk Rabobank Harlingen e.o Harlingen Rabobank Sneek-Heeg-Joure Sneek Rabobank Steenwijk/Brederwiede Steenwijk Racketcentrum Heerenveen Heerenveen Rank Xerox Friesland Leeuwarden RBA Friesland Leeuwarden Reklameschilder Rinse Uythof Franeker Rekreatiecentrum "It Foarunder" Sneek Rentex Floron Bolsward Reisbureau Sypersma Toerkoop Heerenveen-Sneek- Steenwijk Reisbureau Touristique Drachten-Heerenveen- Leeuwarden Restaurant 't Jagertje Langweer Restaurant "De Brigantijn" Wartena Riemersma Projektmeubilair Surhuisterveen Rodenburg Interieurs Drachten Rottinghuis Aannemingsbedrijf Drachten Rutin B.V. i.o. Sloten Sam Zeefdruk Drachten SC Heerenveen Heerenveen Schildersbedrijf G. Pruis Stavoren Schilderswerken Dijkstra Oosterwolde Schilderwerken Drachten B.V Drachten Schoonheidssalon Annie de Vries Gorredijk Schuilenga Hout Surhuisterveen Sident B.V. Joure Smid en Hollander Bouw B V./Dakbedekking Groningen Sneeker Cultuur Technisch Aannemersbedrijf Sneek Spaar- en Voorschotbank Surhuisterveen Sport en Recreatiecentrum Thialf B.V. Heerenveen Sporthuis de Leeuw Heerenveen Sportschool Ebert Drachten Stadsherberg Aldgillis Stavoren Stamborg Projektontwikkeling B.V. Heerenveen Steenwijk Modeschoenen Heerenveen-Sneek Stichting 't Heechhout Drachten Stork Installatie Techniek Leeuwarden Stukadoorsbedrijf Henk Reekers Nijland Stukadoorsbedrijf Joh. van der Honing Oudehorne Systion Maarssen S.C. Johnson Polymer B.V. Mijdecht Tankinstallatiebedrijf Mokobouw B.V. Heerenveen Technisch Installatiebedrijf Bouma Suameer Technisch Buro Brouwer Gorredijk Tegelzetbedrijf R. van Veen Sint Nicolaasga Thuiszorg De Friese Wouden Drachten Terpstra Makelaardij o.g. Heerenveen Tiltrans B.V. Bergum Timboco B.V. Drachten Top Lease B.V. Heerenveen Trend Design Genemuiden Trigallez Architekten B.V. bna Hoorn Truck Service Friesland Wolvega B.V. Wolvega Tuxham Expeditie B.V. Heerenveen Uitgeverij Eisma B.V. Leeuwarden Van Buren B.V. Leer/huiden im/export Leeuwarden Van der Schaar Kantoorvakhandel Heerenveen Van der Veen Kromhout Registeraccountants Gorredijk- Drachten Van der Velde/Novec Verzekeringen Surhuisterveen Van der Werff Visser Irnsum Van Dijk's Amusements Automaten Oudehorne Van Melle Verkoop Nederland B.V. Breda Van Tuinen, Miedema Siderius Berlikum VB Accountants Leeuwarden V EN H Dakbedekking Leeuwarden Veenstra Schilders Heeg B.V. Heeg Veenstra Verf en Behang en Zonwering Gorredijk Verhoeve en Faber Irnsum Vermeulen Urbi Bouw Leeuwarden Voegbedrijf H.A. ten Boom Ouwster-Nijega Volvo dealer M.S. de Vries Beetgum-Heerenveen Vriesgoed B.V. Zwolle Wallendal Management B.V. Ried Wapeningsstaal Drogeham B.V. Kootstertille Wasserij De Blinde en Zn. B.V. Heerenveen Wiegersma Grondwerken Drachten Wielinga Speciaalzaak in Lederwaren Sneek Woninginrichting G. van Slooten en Zn. Dr.-Compagnie Woninginrichting Jaring de Wolff Sint Nicolaasga Woningstichting Patrimonium Heerenveen Woudengroep Drachten W. Yntema B.V. Heerenveen Zeilvloot "Lemmer Stavoren" Stavoren Zevenwouden Verzekeringen Heerenveen Zijlstra+Wisman Drachten Zondervan en Tichelaar Slagers Sneek Continental Banden Groep B.V. Barneveld Deloitte en Touche Zwolle Kirby Import Vredenburg B.V. Dronrijp Gerrit Ooms Drachten Management Adviesbureau Perfors Voorst Scope Automatisering B.V. Lemmer

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 33