ONDERNEMERSS OCIE TE IT HEERENVEEN Leden Ondernemerssociëteit: Dhr. M. Oenema Haulerwijk Aann. Mij. van de Meulen en van der Wiel Drachten Dhr. F. Pellikaan Nieuwehorne Aannemings en Bestratingsbedrijf Buitenpost Drachten Dhr. J.H. Raadsma Dokkum Aann. en Transportbedrijf Jansma Drachten Dhr. J.M. Sierdsma Oranjewoud Aann. Mij. Friso Sneek De Heeren Reklame Heerenveen Aannemingsmij Schoterland B.V. Gorredijk "De Helling" B.V. Sneek Aannemersbedrijf Lemstra Zn. Makkinga De Vries Groep Gorredijk Aannemingsbedrijf Jellema Joure De Vries Joure Holding B.V. Joure Aannemingsbedrijf Konst Bakhuizen Dejo Metaalindustrie B.V. Wolvega Aann. en Bestratingsbedrijf Hego B.V. Hommerts Dekema Ruitersport B.V. Gorredijk ABC Hekwerk Noord Heerenveen Deurwaarderkantoor J. Bleeker Sneek ABM Sport Leeuwarden Diba International Concerts Sneek ABN-AMRO Bank Heerenveen Donker B.V. Sneek Accadi Accountants Leeuwarden Doorgeest Koeltechniek Ure terp Acera Accountants Heerenveen Douwe Egberts Joure Adm./Fiscaal Adviesburo van der Werf Langezwaag Drukkerij Necum Drachten Administratiekantoor Oord Nieuwehorne Duker Boelens Smilde Adviesburo Romkes Sint Nicolaasga Eatcounter "De Drait" Drachten Advocatenkantoor van de Toorn c.s. Lemmer Elzinga B.V. Super Plaat- en Spuitwerk Irnsum-Heerenveen AFMncasso Leeuwarden E.S.A. Groningen B.V. Groningen Agro Vastgoed B.V. Zwolle European Packaging Holding B.V. Leeuwarden Aktie '67 Heerenveen Euromaster Bandenservice B.V. Bolsward Alfred Knorr Public Relations Sneek European Airfiltergroep B.V. Heerenveen Alynia Architecten Harlingen Harlingen Evenementenservice "De Komeet" Bakkeveen Ambachtelijke Slagerij en Broodboetiek Stornebrink Tijnje Exporthandel K. H. de Jong B.V. Drachten Anker Stuy Verven B.V. Gorredijk Fa. Gebroeders Bakker Meubelbedrijf Waddinxveen Aqua Soft B.V. Siegerswoude Fa. J. Bruinsma Tapijt Joure Arbeidsbureau Heerenveen Heerenveen Fa. Siep Postuma Automaten Heerenveen ARGUS B.V. Rotstergaast Fa. Th. Dijkstra Verfwaren Heerenveen Artilite Verlichtingen Drachten Fa. Y. en J. de Vries Scharnegoutum Assurantiekantoor Tj. de Roos Ureterp FanoFineFood B.V. Oosterwolde ATF-Chemie/NNRD Drachten Farmex Handelsmaatschappij B.V. Drachten Autobedrijf Hylkema B.V. Peugeot dealer Heerenveen FBB Beveiliging en Bewaking Bolsward Autobedrijf Tolman B.V. Beetsterzwaag FBTO- verzekeringen Leeuwarden Autobedrijf Tolman Toyota/Fiat Drachten Formido Bouwmarkt Heerenveen Autobedrijf U. de Jong Oppenhuizen Frans Verhagen Couriers B.V. Norg Autobedrijf v.d. Mei Hondadealer Heerenveen Friesland Bank Assurantiën Leeuwarden Autohandel Hoogterp B.V. Gaastmeer Friesland Beton Heerenveen B.V. Franeker Automobielbedrijf G. de Jong B.V. Bolsward Friesland Lease B.V. Drachten Automobielbedrijf Sutherland Heerenveen Frisicom Computers en Supplies Leeuwarden Automobielbedrijf v/h Nijland Gorredijk Gebr. Altenburg Heeg Autoschadebedrijf de Jong Heerenveen Gemeente Heerenveen Heerenveen Autospuiterij A. Kuperus Heerenveen Gemeente Opsterland Beetsterzwaag Avek B.V. Surhuisterveen Gemeente Weststellingwerf Wolvega AVM Accountants Heerenveen Golden Tulip Drachten Drachten AVM Belastingadviseurs Leeuwarden Gritter Accountantskantoor Emmeloord Baars ma's Dranken Gorredijk Grunstra en Akkerman Architecten B.V. Heerenveen Beenen Brillen Heerenveen G.T.I. Kramer Automatisering Heerenveen Beer's Bedrijfsauto B.V. Joure Hakvoort Horeca B.V. Emmeloord Beljon Westerterp Advies-Werving-Selectie Drachten Handelsonderneming Brouwer Gorredijk Beusmeat Trading B.V. Tijnje Hankel's Technisch Bedrijf Oosterlittens Berkhof Heerenveen B.V. Heerenveen Harderwijkse Schoonmaakservice Harderwijk BML Bouw B.V. Leeuwarden Heide woud B.V. Heerenveen Boekema Melktransport Workum Hemmen Solarz Leeuwarden Boerema Beheer Drachten Hodrabel B.V. Drachten Bos Automatisering Heerenveen Hody Coatings Hoogeveen Bosma B.V. Plafonds-Wanden Drachten Hokatex Linnenverhuur B.V. Leeuwarden Bouma Veehandel B.V. Sneek Hollema Bouwonderneming B.V. Surhuisterveen Bouw en Afwerkingsbedrijf Workum B.V. Workum Holiday Horeca Sint Nicolaasga Bouwbedrijf Siebenga B.V. Heerenveen Hooisma en de Vries B.V. Heerenveen Bouwonderneming de Jong Langezwaag Houthandel Vries B.V. Groningen Brandsma Assurantiën B.V. Heerenveen Huis en Hypotheek Heerenveen Bijlsma Transport Techniek Joure Hytex Fashion Wijnjewoude C1000 Versmarkt Voordeelmarkt Heerenveen HZ/CCA Reklame-Marketing Groningen Café Bak Heerenveen Ijspaleis Sint Nicolaasga Café Rest. 't Witte Huis" Donkerbroek Ingenieurs Bureau Wesselink Drachten Café-Restaurant "Vischlust" Eernewoude Installatie Bedrijf Breman Drachten B.V. Drachten Café/Bar "It Houtsje" Heerenveen Interieurarchitekt Louis de Boer Heerenveen Cogas Noord B.V. Emmeloord Interpolis Groningen Combilex Drachten Intratuin Heerenveen Compri-Aluminium B.V. Zwijndrecht J. Wind Verzekeringen Heerenveen Coop Rabobank Achtkarspelen Surhuisterveen Jachtcentrum De Boarnstream B.V. Irnsum Coopers en Lybrand Dyker van Dien Leeuwarden Jachthaven De Oksewiel Terhor ne Coppes Gezondheidscentrum Emmeloord Jaroff Drukwerkmakers Heerenveen Cordu B.V. Oosterwolde Jorritsma Bouw Bolsward B.V. Bolsward De Amersfoortse Amersfoort Kamer van Koophandel Friesland Leeuwarden De Friesland Zorgverzekeraar Leeuwarden Kamminga Makelaars Leeuwarden Leeuwarden De Haan diamantair juwelier Heerenveen Koga B.V. Heerenveen Dhr. J. Bijlsma Stiens K.C.S. Noord Nederland B.V. Groningen Dhr. C.C. Deden Oudehaske Kloosterman B.V. Aluminium- en Kunststoframen Heerenveen Dhr. B. van der Meer Harlingen Koninklijke Buisman Leeuwarden Dhr. A. Mullié Heerenveen Koninklijke Natuursteenbedrijf De Steenklip Sneek

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1995 | | pagina 32